Skip to content
odszkodowania

Specjalnością naszej Kancelarii Kompensja jest świadczenie pomocy w zakresie uzyskiwania odszkodowań dla Klientów. Są nimi przede wszystkim osoby zamieszkujące Gdańsk i okoliczne miejscowości, a także Poszkodowani z całej Polski. To ludzie, którzy zostali pokrzywdzeni, a teraz potrzebują fachowego wsparcia w walce o należne im świadczenie. Dzięki temu, że działamy na rynku już od wielu lat, sprawy o odszkodowania nie mają przed nami żadnych tajemnic – oferujemy kompleksową, a przede wszystkim profesjonalną pomoc na każdym etapie postępowania.

Wiemy, jak uzyskać odszkodowanie powypadkowe, za uszczerbek na zdrowiu, za straty moralne i inne szkody, powstałe w różnych okolicznościach. Obszarem naszej działalności odszkodowawczej jest cała Polska, w tym Pomorze, a dokładniej Gdańsk. To tutaj mieści się siedziba Kancelarii, do której każdego dnia zgłaszają się osoby szukające specjalistów, którzy będą ich reprezentować w sprawie o uzyskanie odszkodowania. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że pomoc w odszkodowaniach obejmuje szeroki zakres działań, nad których przebiegiem czuwa cały zespół fachowców. Jest to rzetelna pomoc prawna, świadczona dla Poszkodowanych oraz w Ich imieniu. Żeby jeszcze dokładniej wyjaśnić Państwu, jak wygląda walka o odszkodowania przeprowadzona za pośrednictwem Kancelarii Kompensja, opiszemy pokrótce wypracowaną przez nas procedurę działania. To za jej sprawą udzielana przez naszych specjalistów pomoc w odszkodowaniach, przynosi szybkie i satysfakcjonujące efekty.

Dochodzenie odszkodowania zawsze zaczynamy od bezpłatnej porady prawnej

Kiedy zgłasza się do nas osoba potrzebująca wsparcia, zanim zajmiemy się jej reprezentacją, musimy zweryfikować sprawę, przeanalizować daną sytuację. Tylko wtedy jesteśmy w stanie zagwarantować, że odszkodowanie zostanie przyznane szybko i w wysokiej stawce lub wyjaśnić, że sprawa jest zawiła i będzie wymagała od Klienta większych pokładów cierpliwości. Oczekiwanie na wypłatę odszkodowania albo innej rekompensaty pieniężnej zawsze jednak okazuje się opłacalne. Szczególnie, jeśli chodzi o sprawę świeżą: wypadek komunikacyjny czy powstały niedawno uszczerbek na zdrowiu. Zanim więc na dobre zaczniemy dochodzenie roszczeń, za darmo przeprowadzamy weryfikację. Na jej podstawie trafnie ustalamy, jak uzyskać odszkodowanie w tej konkretnej sprawie. Dopiero po wstępnej ocenie sytuacji, omawiamy z Klientem szczegóły i rozpoczynamy gromadzenie dowodów. Dysponując określonym materiałem dowodowym (np. dokumentacją medyczną), możemy przygotować katalog roszczeń odszkodowawczych. Następnym krokiem jest rozpoczęcie negocjacji z Ubezpieczycielem, w czym jesteśmy wprawieni na tyle, aby skutecznie wynegocjować najwyższe odszkodowanie.

Wiemy, jak uzyskać wysokie odszkodowanie. Nasza pomoc obejmuje całą Polskę

Niezależnie od rodzaju szkody, za którą przysługuje Państwu odszkodowanie, z chęcią podejmiemy się jego wywalczenia. Musimy tutaj przyznać, że im bardziej skomplikowane postępowanie, tym większa jest nasza satysfakcja z możliwości brania w nim udziału. Ponieważ posiadamy pokaźną wiedzę na temat tego, jak uzyskać odszkodowanie w sprawie każdego typu, z naszych usług korzystają Klienci z całej Polski. Niezmiernie nas cieszy, że jako jedna z nielicznych kancelarii odszkodowawczych w kraju, wyszliśmy z ofertą poza swoje miasto, w tym przypadku Gdańsk. Od wielu lat świadczymy pomoc w odszkodowaniach, która przynosi zaskakujące rezultaty, korzystne dla osób Poszkodowanych. Zaangażowanie i współpraca z wykwalifikowanymi radcami prawnymi, lekarzami oraz rzeczoznawcami sprawiają, że naszym Klientom przyznawane są najwyższe odszkodowania pieniężne. Jeżeli zamieszkują Państwo Gdańsk albo Pomorze, zapraszamy na spotkanie w naszym biurze. W razie, gdy Gdańsk nie jest Wam po drodze, polecamy skorzystać z bezpłatnej infolinii, obsługującej każdy region na terenie kraju. U nas każdy otrzyma profesjonalną pomoc w odszkodowaniach, a w jej ramach środki potrzebne do tego, aby ponownie stanąć na nogi i odzyskać utraconą radość z życia. Zgłoś się do nas, a zajmiemy się Twoją sprawą o odszkodowanie, które jest Ci należne. Wspólnie zawalczmy o sprawiedliwość!