Skip to content

W ostatnich latach powstało wiele firm, których zadaniem jest pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Kancelarie prawne pomagają uzyskać należną rekompensatę. Biorą odpowiedzialność za kontakt z ubezpieczycielem, uzyskiwanie potrzebnej dokumentacji a nawet reprezentują klientów przed sądem.

Wypadek – i co dalej?

Każdemu poszkodowanemu w wypadku komunikacyjnym, wypadku w pracy i wypadku w rolnictwie należy się odszkodowanie z oc sprawcy. Pomocy w dochodzeniu odszkodowania nie otrzyma od ubezpieczyciela. On będzie tylko mnożył trudności. Kancelaria prawna odszkodowania uzyskuje znacznie szybciej. Dodatkowo taka firma pomoże uzyskać odszkodowanie nawet kilkukrotnie wyższe niż zaproponuje ubezpieczyciel. Dlaczego tak się dzieje? Główną przyczyną jest niewiedza poszkodowanych w zakresie wysokości odszkodowania, którego mogą się domagać. Eksperci z centrum odszkodowań mają znajomość rynku. Dzięki temu potrafią realnie wycenić kwotę odszkodowania i doradzają również w zakresie dowodów, jakie należy przedstawić ubezpieczycielowi, aby uzyskać pełną rekompensatę szkody.

Minimum formalności

Często po wypadku, w którym zostało się poszkodowanym lub straciło bliską osobę, nie ma się ani czasu ani ochoty na walkę z ubezpieczycielem. Wypełnianie dokumentów i cały szereg innych formalności nie należy do przyjemnych czynności. Zwłaszcza w tak ciężkim okresie. Powierzając sprawę firmie zajmującej się odszkodowaniami, należy wykonać tylko jeden telefon. To wszystko. Kancelaria będzie reprezentować interesy klientów w kontaktach z ubezpieczycielem. Jeśli zajdzie taka potrzeba – również przed sądem. Kancelaria oferuje pomoc w zakresie gromadzenia potrzebnej dokumentacji oraz pomaga uzupełniać ją o dalsze badania lekarskie oraz oświadczenia. Nie ma konieczności aby samemu kontaktować się z radcami prawnymi, rzeczoznawcami oraz lekarzami. Wszystko zapewnia kancelaria zajmująca się która zapewnia dochodzenie odszkodowania.

Za co można uzyskać odszkodowanie?

Często poszkodowani sami nie wiedzą co im się należy. „Kancelaria odszkodowania” oferuje pomoc w uzyskaniu odszkodowania nie tylko za poniesione szkody fizyczne, ale również psychiczne. Za jej pośrednictwem istnieje możliwość uzyskania zwrotu poniesionych kosztów leczenia, rehabilitacji oraz zakupu specjalistycznego sprzętu. Dotyczy to również dostosowania przestrzeni życiowej do kalectwa doznanego wskutek wypadku. Niejednokrotnie to, kto jest uprawniony do otrzymania odszkodowania za śmierć bliskiej osoby, budzi wątpliwości. Za pomocą firmy można uzyskać rekompensatę za śmierć osoby, z którą nie było się spokrewnionym, jeśli występowały bliskie relacje. Może to być konkubent, przyrodnie rodzeństwo lub dziecko przyjęte na wychowanie.

Czy warto? Odszkodowania – pomoc!

Zawsze warto skorzystać z pomocy, jeśli sami nie jesteśmy ekspertami w danej dziedzinie. Dochodzenie odszkodowania nie jest sprawą ani prostą ani przyjemną. Pomoc firmy może się okazać nieoceniona. Kancelaria zajmująca się odszkodowaniami nie pobiera żadnych opłat wstępnych. Co więcej, w przypadku niepowodzenia, cały proces jest bezpłatny. Kancelarie uzyskują wyższe odszkodowania, więc zainwestowana prowizja się zwróci. Należy pamiętać, że im bardziej skomplikowany przypadek, tym trudniej uzyskać wysokie odszkodowanie. Decydując się na współpracę z kancelarią prawną można wiele zyskać.

Korzyści dla klienta:

  • wysokie odszkodowania,
  • oszczędność czasu,
  • minimum formalności,
  • uzyskanie odszkodowania za szkody materialne i psychiczne,
  • zwrot poniesionych kosztów,
  • brak opłat wstępnych,
  • pomoc ekspertów,
  • bezpłatne doradztwo.