Zaufany partner

Firmy prawnicze, czy też kancelarie radców prawnych, czy też adwokatów zaczęły bardzo aktywnie specjalizować się w branży odszkodowawczej. Spowodowane jest to faktem, że wśród nas, osób poszkodowanych, wzrasta świadomość tego jakie posiadamy prawa do tego, by egzekwować świadczenia od Towarzystw Ubezpieczeń w przypadku, gdy doznamy krzywdy i gdy powstanie jakakolwiek szkoda. Na polskim rynku odszkodowań nie istnieje takie pojęcie jak ranking. Wybór firmy, której powierzymy naszą sprawę jest dowolny. Musimy być pewni, że osoba, która zajmuje się opracowywaniem sprawy jest godna zaufania i całkowicie zaangażowana w przebieg postępowania zarówno w zakresie likwidacji szkody, jak i w procesie cywilnym.

Doświadczony zespół ekspertów

Przede wszystkim warto brać pod uwagę tylko firmy, w których występuje doświadczony zespół ekspercki. Zespół prawników i specjalistów z dużym doświadczeniem. Powierzając sprawę osobie prowadzącym powinniśmy być spokojni o to, że dzięki pracy uzyskamy satysfakcjonujące odszkodowanie . Niejednokrotnie bywa tak, że w wielu firmach odszkodowawczych zauważamy zainteresowanie sprawą na samym początku. Później zaangażowanie maleje, aż mamy wrażenie, że nasza sprawa została zapomniana i odłożona na bok. Sukcesem w dbaniu o sprawę jest nie tylko merytoryczne jej opracowywanie, ale również dbanie o osobę Poszkodowaną, która oczekuje od eksperta rzetelnego wsparcia. Na tym bowiem polega budowanie zaufania.

Zakres przyjmowanych spraw

Firmy odszkodowawcze specjalizują się w dochodzeniu roszczeń w szkodach osobowych i rzeczowych. Zajmują się dochodzeniem roszczeń w przypadku poszkodowanych, którzy doznali urazów na skutek wypadków komunikacyjnych, nieszczęśliwych wypadków i tych, którzy na skutek tragicznych zdarzeń stracili bliskie im osoby.

Poza tym firmy odszkodowawcze i kancelarie świadczą również usługi w zakresie błędów medycznych. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze eksperckiej pomagają osobom, które na skutek błędnie prowadzonego leczenia zostały bardzo poszkodowane, niekiedy wręcz doświadczają bardzo poważnych powikłań, które są procesem nieodwracalnym.

Wysokość wywalczonego odszkodowania

Ranking kancelarii odszkodowawczych powinien brać również pod uwagę liczby. Wysokość wywalczonych świadczeń, w tym przypadku zadośćuczynień czy też odszkodowań świadczy o jakości prowadzenia postępowań. Jeżeli bowiem zakładamy, że od momentu przyjęcia sprawy staramy się uzyskać możliwie najwyższe odszkodowanie, zrobimy wszystko, żeby ten cel osiągnąć. Każda ze spraw jest inna. Każda wymaga odmiennej analizy i wkładu w proces gromadzenia dokumentacji, a następnie merytorycznego opracowania. Samo pojęcie odszkodowanie jest pojęciem bardzo szerokim. Podchodząc wieloaspektowo do tematu staramy się kompleksowo pomóc osobie poszkodowanej i skorzystać ze wszystkich roszczeń, które jej przysługują. Fakt ten ma oczywiście przełożenie na wysokość wypłaconego świadczenia w przyszłości.

Siedziba firmy odszkodowawczej

Miejsce prowadzenia działalności gospodarczej ma znaczenie. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące zakresu świadczonych usług prawniczych można znaleźć na stronie internetowej czasami jednak klienci potrzebują bezpośredniej konsultacji z ekspertem w siedzibie firmy bądź kancelarii. Miejsce, w którym pracujemy powinno być naszą wizytówką.

Firmy, które mają miejsce, gdzie mogą swobodnie porozmawiać z osobą Poszkodowaną, z pewnością zyskują więcej na budowaniu zaufania. Faktem jest, że firmy odszkodowawcze niejednokrotnie mają centralę w dużym mieście i wiele placówek wspierających na terenie całej Polski. Podstawą jest jednak to, żeby móc zaoferować konsultację ekspercką w przyjaznym miejscu.

Referencje i opinie

Opinie o firmach odszkodowawczych to jeden z kluczowych czynników, który sprawia, że klienci zlecają jej prowadzenie swojej sprawy. Szukając opinii o kancelarii, bądź firmy zajmującej się odszkodowaniami dobrze jest przejrzeć przynajmniej kilka serwisów internetowych by móc zapoznać z opiniami dotyczącymi zakresu świadczonych usług, zespołu ekspertów i sukcesów dotyczących zakończonych spraw. Najpopularniejszy portal to Opineo i w przypadku gdańskiej firmy Kompensja Trójmiasto.pl.

Poniżej możecie Pastwo znaleźć opinie na temat Kompensja sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku:

http://www.opineo.pl/opinie/kompensja-pl,

http://www.trojmiasto.pl/Kompensja-o56709.html

Pomożemy Tobie uzyskać najwyższe odszkodowanie!