Skip to content

Firmy odszkodowawcze w Polsce

Na polskim rynku działa wiele kancelarii odszkodowawczych. Nasza kancelaria stawia na pierwszym miejscu pomoc osobom poszkodowanym. Naszym celem jest uzyskanie najwyższego odszkodowania oraz zadośćuczynienia dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w pracy czy w skutek nieszczęśliwego zdarzenia. Osoby poszkodowane mają prawo do rekompensaty za doznaną krzywdę, zwrot poniesionych wydatków na leczenie, leki czy rehabilitację. Zakład ubezpieczeń zobowiązany jest również do pokrycia utraconego źródła dochodu.

Kancelaria Kompensja pomaga uzyskać najwyższe odszkodowania kierowcom, pasażerom pojazdów, pieszym, rowerzystom oraz osobom, które w wyniku wypadku straciły bliskiego członka rodziny.

Pracownicy Kancelarii zapewniają profesjonalne negocjacje w postępowaniu likwidacyjnym, a także reprezentują osoby poszkodowane w postepowaniu przed sądami. Wynagrodzenie Kancelarii, pobierane jest dopiero po uzyskaniu odszkodowania dla poszkodowanego.

Osoba poszkodowana  w skutek wypadku komunikacyjnego zgodnie z obowiązującymi przepisami ma prawo wystąpić z roszczeniami  do zakładu ubezpieczeń sprawcy wypadku, bądź w przypadku, gdy sprawca wypadku pozostaje nieustalony lub gdy pojazd sprawcy nie miał obowiązkowej polisy oc do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Kancelaria Kompensja – uznana firma polska firma odszkodowawcza, oferuje bezpłatną pomoc prawną w zakresie przysługujących praw osobom poszkodowanym oraz rodzinie, która utraciła w skutek wypadku komunikacyjnego osobę bliską. Każda sprawa jest szczegółowo analizowana pod kątem oszacowania sytuacji prawnej rodziny zmarłego, tak, aby właściwie określić roszczenia uprawnionych.

Dział prawny Kompensja sp. z o.o. specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych oraz zadośćuczynienia dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<