Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym samochodowym dla Pasażera

Sprawdź czy należy się Tobie odszkodowanie

Pasażerowie stanowią olbrzymią część poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Warto podkreślać, że zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy poszkodowany pasażer ma prawo do dochodzenia licznych roszczeń odszkodowawczych. 

Kancelaria odszkodowawcza od 2013 roku lat skutecznie uzyskuje wysokie odszkodowanie dla pasażera z OC sprawcy wypadku. Posiadamy liczne sukcesy w dochodzeniu świadczeń dla pasażerów motocykli, samochodów, a także komunikacji miejskiej. Dlatego zachęcamy każdego poszkodowanego do skorzystania z bezpłatnej porady prawnej. Dodatkowo nasi specjaliści rzetelnie nakreślą możliwości odszkodowawcze w danej sprawie. 

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia o jakie odszkodowanie dla pasażera z OC możemy razem zawalczyć!

KAŻDY PASAŻER MA PRAWO DO DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ODSZKODOWAWCZYCH

Wysokie odszkodowanie dla pasażera za wypadek komunikacyjny to szansa na szybki powrót do normalnego życia!

Poszkodowany pasażer ma prawo do wystąpienia o liczne świadczenia odszkodowawcze do Towarzystwa Ubezpieczeniowego, u którego sprawca wypadku zakupił polisę OC. Jeśli winny zbiegł z miejsca zdarzenia lub nie posiadał ważnego ubezpieczenia podmiotem zobowiązanym do wypłaty należnych kwot jest Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. 

Pasażer ma prawo wystąpić o liczne świadczenia, wśród nich warto wymienić m. in.:

  • odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu
  • zadośćuczynienie za ból i cierpienie
  • wyrównanie z tytułu utraconego dochodu
  • renta

oraz uzyskania zwrotu kosztów:

  • leczenia
  • rehabilitacji
  • dojazdów do placówek medycznych
  • specjalistycznych konsultacji
  • przekwalifikowania zawodowego

Lista dochodzonych świadczeń jest ustalana indywidualnie z pasażerem. Przede wszystkim warunkuje ją przebieg zdarzenia i jego wpływ na zdrowie, życie poszkodowanego, a także dalsze rokowania na przyszłość. Wypadek samochodowy to niezwykle traumatyczne przeżycie, a późniejsza batalia z ubezpieczycielem o odszkodowanie dla pasażera z OC potrafi nastręczać wielu problemów. Ponadto Kompensja oferuje wsparcie na każdym etapie prowadzenia sprawy. Zadowolenie naszych Klientów to dla nas priorytet. Zachęcamy do sprawdzenia naszych referencji i nawiązania współpracy. 

Wysokie odszkodowanie dla pasażera z OC to nasza specjalność!