Kancelaria Odszkodowawcza Kompensja

Kancelaria Odszkodowawcza Kompensja to prawnicy, adwokaci i radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem w zakresie odszkodowań. Od wielu lat pomagamy osobom poszkodowanym i ich bliskim w uzyskaniu roszczeń. Oferujemy kompleksowe prawne wsparcie na etapie rozmów z Ubezpieczycielem jak i na etapie sądowym.

Spis treści

Wiedza na temat obowiązujących procedur prawnych i metod postępowania w związku z następstwami wypadków pozwala nam na skuteczne pozyskiwanie wszystkich należnych poszkodowanym świadczeń, których wysokość może wzrosnąć nawet kilkakrotnie w porównaniu do pierwotnej propozycji towarzystwa ubezpieczeniowego. Jako profesjonalna i zbierająca bardzo dobre opinie Kancelaria Odszkodowawcza reprezentujemy naszych klientów w bezpośrednich negocjacjach z ubezpieczycielami, a także w postępowaniach sądowych. Dochodzimy wszystkich roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem – odszkodowania z OC sprawcy, z tytułu utraty zdrowia, zadośćuczynienia czy śmierci najbliższych. Zajmujemy się również uzyskiwaniem należnych świadczeń z tytułu zwrotu kosztów leczenia, utraconego dochodu czy zwrotu kosztów naprawy poazdu.

Odszkodowania powypadkowe to nasza specjalność – usługi realizujemy nie tylko w największych miastach Polski (m.in. Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Lublin), ale również na terenie całego kraju. Uzyskujemy odszkodowania za wypadki komunikacyjne, rolnicze, wypadki przy pracy, błędy medyczne i wiele innych.

 

Kancelaria Odszkodowawcza Kompensja - co oferujemy?

 • Kancelaria Odszkodowawcza Kompensja -działa na rynku od 2013 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w egzekwowaniu należnych odszkodowań, co przekłada się na wysoką skuteczność prowadzonych przez nas działać, a czego potwierdzeniem są bardzo dobre opinie współpracujących z nami klientów.
 • Działamy na terenie całego kraju. Jeżeli jesteś zainteresowany dochodzeniem odszkodowania, zapraszamy do osobistego spotkania w naszym biurze w Gdańsku lub do kontaktu telefonicznego z naszymi doradcami (m.in. Kraków, Warszawa, Gdynia, Lublin, Wrocław).
 • Jako profesjonalna firma zajmująca się odszkodowaniami świadczymy kompleksowe usługi, oferując fachowe wsparcie i pomoc na każdym etapie postępowania odszkodowawczego.
 • Przejmujemy całą korespondencję i kontakty telefoniczne z ubezpieczycielem.
 • Prowadzimy skuteczne negocjacje z ubezpieczycielami na etapie polubownym i sądowym.
 • Nasz zespół tworzą najlepsi adwokaci i radcy prawni, współpracujemy także z rzeczoznawcami oraz lekarzami mającymi kilkunastoletnie doświadczenie w orzecznictwie medycznym.
 • Staramy się eliminować niekorzystne działania towarzystw ubezpieczeniowych, których celem jest obniżanie odszkodowania lub opóźnienie jego wypłaty.
 • Bezpłatnie wyceniamy każdą sprawę, oszacowując potencjalną kwotę odszkodowania.
 • Wynagrodzenie w formie prowizji pobieramy dopiero po uzyskaniu odszkodowania. Wysokość prowizji jest uzależniona od rodzaju sprawy i wynosi od 18% do 25% netto.

Kancelaria Odszkodowawcza - jak działamy?

Nasza Kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń w imieniu osób poszkodowanych. Jako profesjonalna firma odszkodowawcza zajmujemy się przede wszystkim ustalaniem podmiotu zobowiązanego do zapłaty odszkodowania w związku z zaistniałą szkodą, określeniem charakteru oraz wysokości roszczenia, a także zgłoszeniem go do ubezpieczyciela lub innego odpowiedzialnego organu. Podobnie jak inne firmy odszkodowawcze zajmujące się odszkodowaniami powypadkowymi możemy reprezentować klientów w negocjacjach z ubezpieczycielami, a także przed sądami. Specjalizujemy się w dochodzeniu nie tylko odszkodowań, ale też zadośćuczynień i rent.

W Kancelarii Kompensja dysponujemy zespołem najlepszych prawników, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyegzekwować należne naszym klientom odszkodowania i inne świadczenia, nie tylko polubownie, ale także na drodze postępowania sądowego. Jeżeli tylko istnieje taka możliwość, w pierwszej kolejności staramy się zawrzeć ugodę z ubezpieczycielem, aby przyspieszyć sprawę i możliwie najszybciej uzyskać należne naszym klientom rekompensaty. W sytuacji, kiedy negocjacje nie wystarczają, nasi pracownicy kierują sprawę do sądu, wywalczając korzystne dla klientów wyroki. Jeżeli szukasz kancelarii odszkodowawczej w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Lublinie lub innym mieście na terenie kraju, skontaktuj się z nami – oferujemy bezpłatną poradę prawną.

Kogo reprezentuje Kancelaria Odszkodowawcza?

Działamy w imieniu osób poszkodowanych. Z usług naszej Kancelarii korzystają najczęściej:

 • osoby, które poniosły szkodę w wypadku komunikacyjnym, w pracy, na terenie gospodarstwa rolnego czy w wyniku błędu lekarskiego,
 • rodziny osób zmarłych w wypadkach,
 • osoby, którym wypłacono zaniżoną kwotę odszkodowania,
 • osoby mające prawo ubiegać się o środki znajdujące na subkoncie ZUS lub OFE członka rodziny, który poniósł śmierć w wyniku wypadku.

Nasza firma odszkodowawcza zapewnia profesjonalne wsparcie prawne każdej osobie, która doznała szkody osobowej lub majątkowej. Jeżeli chcesz ubiegać się o należną Ci rekompensatę za wypadek przy pracy czy odszkodowania komunikacyjne w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Lublinie lub innym mieście na terenie kraju, zgłoś się do nas. Dokonamy wstępnej analizy Twojej sprawy, a następnie przedstawimy Ci proponowane możliwości dochodzenia roszczeń oraz ich potencjalną wysokość. 

Pomoc kancelarii w dochodzeniu odszkodowań

Osoby poszkodowane często nie wiedzą, do kogo powinny zgłosić roszczenie oraz jak oszacować wysokość przysługującej im rekompensaty. Firma zajmująca się odszkodowaniami dokładnie analizuje sprawę, a dzięki współpracy z rzeczoznawcami i lekarzami mającymi doświadczenie w orzecznictwie medycznym jest w stanie dokładnie oszacować wysokość roszczeń. Nasza firma od odszkodowań wskazuje również dodatkowe świadczenia przysługujące poszkodowanym (np. zwrot kosztów leczenia), gromadzi wszelką niezbędną do prowadzenia sprawy dokumentację, zgłasza roszczenie do ubezpieczyciela i reprezentuje klienta zarówno podczas prowadzonych z nim negocjacji, jak i w ewentualnym postępowaniu sądowym.

W Kancelarii Odszkodowawczej Kompensja współpracujemy z niezależnymi lekarzami oceniającymi uszczerbki na zdrowiu poszkodowanych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie oszacować oraz maksymalizować kwotę należnego im odszkodowania – Gdynia, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Wrocław czy Lublin to tylko część miast, w których świadczymy usługi. Jako profesjonalna Kancelaria Prawna oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania na terenie całej Polski.

Jak długo trwa dochodzenie odszkodowań z kancelarią prawną?

W przypadku postępowania polubownego dochodzenie odszkodowań trwa zwykle od 30 do 90 dni, w niektórych przypadkach może się przedłużyć, zwłaszcza jeśli sprawa trafia do sądu (zazwyczaj od 6 do 24 miesięcy). Długość oczekiwania na odszkodowanie zależy od wielu czynników, w tym między innymi od stopnia skomplikowania sprawy. Nie zawsze jednak skierowanie sprawy do sądu oznacza wyższe odszkodowanie. Każda sprawa jest inna i do każdej ze spraw podchodzimy indywidualnie. Staramy się uzyskać odszkodowania najwyższe z możliwych z najkrótszym możliwie czasie.

Kancelaria Odszkodowawcza - dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Firmy ubezpieczeniowe bardzo często zaniżają wysokość należnego osobie poszkodowanej świadczenia w postaci odszkodowania lub zadośćuczynienia, a niekiedy nawet odmawiają jego wypłaty. Samodzielne dochodzenie roszczeń może okazać się wyjątkowo trudne, zwłaszcza w obliczu skomplikowanych procedur prawnych. Warto w tym celu nawiązać współpracę z najlepszą firmą odszkodowawczą, oferującą kompleksowe wsparcie w tym zakresie. 

Kancelaria Prawna Kompensja pomaga wszystkim poszkodowanym w uzyskaniu wysokich odszkodowań z tytułu ubezpieczeń zdrowotnych, a także innych przysługujących im świadczeń. Indywidualne podejście do każdej sprawy umożliwia nam trafną ocenę doznanych obrażeń i szkód majątkowych. Z naszą pomocą jesteś w stanie uzyskać zdecydowanie wyższe odszkodowanie, niż samodzielnie dochodząc należnych Ci roszczeń. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami klientów korzystających z usług naszej Kancelarii Odszkodowawczej. Zachęcamy również do bezpłatnych konsultacji w ramach odzyskiwania odszkodowań w naszym biurze w Gdańsku lub kontaktując się telefonicznie z doradcami w całej Polsce (działamy m.in. w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdynia czy Lublin). 

Za priorytet swoich działań stawiamy:

 • Skuteczne dochodzenie odszkodowań w najwyższych kwotach pieniężnych za poniesione straty osobowe i majątkowe. 
 • Potrafimy realnie wycenić wielkość uszczerbku na zdrowiu, wielkość szkody majątkowej tj. poniesione koszty leczenia, utracone zarobki oraz inne koszty związane z leczeniem. 
 • Sprawdzone techniki negocjacji są gwarancją uzyskania satysfakcjonujących kwot zadośćuczynienia dla naszych Klientów. 
 • Kancelaria Odszkodowawcza Kompensja udowadnia, że realizacja sprawy klienta wcale nie musi trwać długo i być czasochłonna.

Kancelaria Kompensja oferuje następujące warunki współpracy:

 • Zajmujemy się pomocą w uzyskiwaniu dla naszych klientów jak najwyższych odszkodowań oraz zadośćuczynień,
 • Profesjonalna i kompleksowa obsługa wszelkiego rodzaju wypadków,
 • Dokonujemy BEZPŁATNEJ WYCENY ODSZKODOWANIA (nawet jeżeli nie podejmiemy się prowadzenia sprawy, nie ponosisz żadnych kosztów udzielenia porady i wyceny odszkodowania oraz analizy Twojej sprawy).

Co nas wyróżnia?

Szybkość

 

pierwsze pieniądze wypłacane są nawet do 30 dni od zgłoszenia wypadku.

Rzetelność

Certyfikat Rzetelna Firma  potwierdza to, że dokonujemy wypłaty odszkodowania zawsze punktualnie.

Skuteczność

 

w 99% przypadków uzyskujemy kwoty zdecydowanie wyższe niż te proponowane przez Ubezpieczyciela.

Kompleksowość 

 

zapewniamy obsługę klienta od samego momentu wypadku, aż do wypłaty odszkodowania.

Indywidualne podejście

 

w każdej chwili mają Państwo możliwość kontaktu właśnie z tym prawnikiem, który prowadzi Państwa sprawę

Dlaczego My?

 • Zawsze dążymy do uzyskania możliwie najwyższego odszkodowania,
 • Obsługujemy zarówno szkody osobowe, jak i rzeczowe,  
 • Jeżeli tylko istnieje taka możliwość, to dążymy do zawarcia ugody z Ubezpieczycielem, aby przyspieszyć postępowanie i nie angażować niepotrzebnie naszych Klientów w postępowanie sądowe,
 • Oprócz walki o jak najwyższe zadośćuczynienie czy odszkodowanie z OC sprawcy, walczymy także o inne świadczenia, m.in. zwrot kosztów leczenia, zwrot kosztów rehabilitacji, dojazdów do placówek medycznych, opieki osób trzecich, wyrównanie utraconych zarobków, renty na zwiększony potrzeby, alimentacyjnej po śmierci najbliższej osoby i wiele innych
 • Udzielamy BEZPŁATNYCH porad dla poszkodowanych i ich bliskich
 • Bezpłatnie dokonujemy wstępnej analizy sprawy, a następnie nasz Prawnik przedstawi Państwu sugerowane możliwości dochodzenia roszczeń i ich potencjalną wysokość
 • Pomagamy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego – kierowcom, pieszym, motocyklistom, rowerzystom,
 • Jasne warunki prowizyjne – znane i niezmienne od momentu podpisania umowy
 • HONORARIUM POBIERAMY DOPIERO (i tylko w przypadku) PO UZYSKANIU ODSZKODOWANIA!!!
 • Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i zaliczek
 • Jeżeli nie jesteś zadowolony z pracy dotychczasowej kancelarii – pomagamy w rozwiązaniu z nią umowy, tak abyśmy to My mogli zająć się Twoją sprawą
 • Nasi klienci są zadowoleni z naszych usług, o czym świadczą same pozytywne opinie,
 • Doradzamy naszym Klientom w sprawie leczenia oraz rehabilitacji
 • Pozyskujemy wszelką niezbędną do prowadzenia sprawy dokumentację – 0 formalności po stronie Klienta!
 • W razie potrzeby dojeżdżamy do klienta,
 • Działamy na terenie całej Polski.

Uwaga!

Czy to prawda, że poszkodowany nie musi podejmować szybko decyzji w związku z rozpoczęciem procesu odszkodowawczego, z uwagi na długie okresy przedawniania roszczeń tj. 3 lata, a w niektórych przypadkach 20 lat?

Każda zwłoka w zgłoszeniu roszczenia, może spowodować problemy dowodowe przy ustaleniu okoliczności wypadku, co może mieć wpływ na wysokość i wypłatę odszkodowania. Z uwagi na powyższe sugerujemy bezzwłocznie zgłosić się do naszych specjalistów, mając na uwadze to, że analiza sprawy jest całkowicie bezpłatna.

Co Nas wyróżnia?

 

 • Pomagamy od
 • Codziennie udowadniamy, że zasłużyliśmy aby zaopiekować się Twoją przyszłością, ponieważ spokojny sen Naszych Klientów jest dla Nas najważniejszy.
 • Przestrzegamy zasad uczciwej konkurencji i działamy w myśl zasady Fair Play. Konkurencja jest dla Nas motorem, z którym chcemy się ścigać i zawsze wygrywać.
ist-place-winners-award-trophy-with-gold-number-7S7XSLQ-scaled.jpg

Osobom poszkodowanym w wypadkach zapewniamy:

  
 • Pomoc w ustaleniu odpowiedzialności i zgromadzeniu dowodów.
 • Bezpłatne doradztwo w zakresie uzupełniania dokumentacji o dalsze badania i wizyty u innych specjalistów.
 • Weryfikację orzeczeń wydawanych na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych.
 • Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę z tytułu doznanych cierpień fizycznych i psychicznych.
 • Zwrot kosztów leczenia szpitalnego i poza szpitalnego u wysokiej klasy lekarzy specjalistów.
 • Zwrot kosztów zakupu leków, sprzętu rehabilitacyjnego.
 • Wyrównanie utraconego dochodu.
 • W przypadku niezdolności do pracy renta wyrównująca utratę dochodów.
 
Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem Rzetelnej Firmy, co to oznacza dla naszych Klientów?

 

 • Spełniamy wymogi Kodeksu etycznego w zakresie uczciwości i wiarygodności.
 • Jesteśmy solidnym płatnikiem i wywiązujemy się na czas ze swoich zobowiązań.
Sprawdź naszą rzetelność:
Rzetelna Firma

Skontaktuj się z nami

Jeżeli potrzebujesz porady,
zadzwoń do nas lub pozostaw kontakt przez formularz,
a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

Infolinia
(pn-sb 8.00-20.00)

58 500 80 89
797 670 906

Biuro Obsługi Klienta
ul. Kartuska 246 (nowy adres)
80-122 Gdańsk

biuro@kompensja.pl
Poniedziałek-Piątek – 8:00-18:00

Jeżeli Ty lub ktoś Ci bliski jest osobą poszkodowaną – miałeś wypadek komunikacyjny, straciłeś osobę bliską w wypadku, miałeś wypadek w pracy czy w rolnictwie, uległeś błędowi medycznemu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, bądź zgłoś szkodę przez formularz szkody on-line.

Odszkodowania z oc sprawcy
Kancelaria Kompensja zapewnia następujące warunki współpracy:
 • Zajmujemy się pomocą w uzyskiwaniu dla naszych klientów jak najwyższych odszkodowań oraz zadośćuczynień
 • Profesjonalna i kompleksowa obsługa wszelkiego rodzaju wypadków
 • Dokonujemy >>BEZPŁATNEJ WYCENY ODSZKODOWANIA<< (nawet jeżeli nie podejmiemy się prowadzenia sprawy, nie ponosisz żadnych kosztów udzielenia porady i wyceny odszkodowania oraz analizy Twojej sprawy)
Co nas wyróżnia?
 • Szybkość – pierwsze pieniądze wypłacane są nawet do 30 dni od zgłoszenia wypadku,
 • Rzetelność – Certyfikat Rzetelna Firma potwierdza to, że dokonujemy wypłaty odszkodowania zawsze na czas,
 • Skuteczność – w 99% przypadków uzyskujemy kwoty zdecydowanie wyższe niż te proponowane przez Ubezpieczyciela,
 • Kompleksowość – zapewniamy obsługę klienta od samego momentu wypadku, aż do wypłaty odszkodowania,
 • Indywidualne podejście – w każdej chwili mają Państwo możliwość kontaktu właśnie z tym prawnikiem, który prowadzi Państwa sprawę,
Dlaczego My?
 • Zawsze dążymy do uzyskania możliwie najwyższego odszkodowania,
 • Obsługujemy zarówno szkody osobowe, jak i rzeczowe,
 • Jeżeli tylko istnieje taka możliwość, to dążymy do zawarcia ugody z Ubezpieczycielem, aby przyspieszyć postępowanie i nie angażować niepotrzebnie naszych Klientów w postępowanie sądowe,
 • Oprócz walki o jak najwyższe zadośćuczynienie czy odszkodowanie z OC sprawcy, walczymy także o inne świadczenia, m.in. zwrot kosztów leczenia, zwrot kosztów rehabilitacji, dojazdów do placówek medycznych, opieki osób trzecich, wyrównanie utraconych zarobków, renty na zwiększony potrzeby, alimentacyjnej po śmierci najbliższej osoby i wiele innych
 • Udzielamy BEZPŁATNYCH porad dla poszkodowanych i ich bliskich
 • Bezpłatnie dokonujemy wstępnej analizy sprawy, a następnie nasz Prawnik przedstawi Państwu sugerowane możliwości dochodzenia roszczeń i ich potencjalną wysokość
 • Pomagamy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego – kierowcom, pieszym, motocyklistom, rowerzystom,
 • Jasne warunki prowizyjne – znane i niezmienne od momentu podpisania umowy
 • HONORARIUM POBIERAMY DOPIERO (i tylko w przypadku) PO UZYSKANIU ODSZKODOWANIA!!!
 • Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i zaliczek
 • Jeżeli nie jesteś zadowolony z pracy dotychczasowej kancelarii – pomagamy w rozwiązaniu z nią umowy, tak abyśmy to My mogli zająć się Twoją sprawą
 • Nasi klienci są zadowoleni z naszych usług, o czym świadczą same pozytywne opinie,
 • Doradzamy naszym Klientom w sprawie leczenia oraz rehabilitacji
 • Pozyskujemy wszelką niezbędną do prowadzenia sprawy dokumentację – 0 formalności po stronie Klienta!
 • W razie potrzeby dojeżdżamy do klienta,
 • Działamy na terenie całej Polski.

>>>Zadzwoń po bezpłatną poradę<<< 

Uwaga! Czy to prawda, że poszkodowany nie musi podejmować szybko decyzji w związku z rozpoczęciem procesu odszkodowawczego, z uwagi na długie okresy przedawniania roszczeń tj. 3 lata, a w niektórych przypadkach 20 lat? Każda zwłoka w zgłoszeniu roszczenia, może spowodować problemy dowodowe przy ustaleniu okoliczności wypadku, co może mieć wpływ na wysokość i wypłatę odszkodowania. Z uwagi na powyższe sugerujemy bezzwłocznie zgłosić się do naszych specjalistów, mając na uwadze to, że analiza sprawy jest całkowicie bezpłatna.

>>ZGŁOŚ SIĘ DO NAS PO POMOC<< 

797-670-906