Kancelaria odszkodowawcza Kompensja

Kancelaria Odszkodowawcza Kompensja specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń należnych osobom poszkodowanym i ich bliskim. Od wielu lat skutecznie pomagamy w uzyskiwaniu przysługujących im świadczeń i odszkodowań, oferując profesjonalne i kompleksowe wsparcie prawne na każdym etapie postępowania. Wieloletnie doświadczenie na rynku, bieżąca praktyka prawna i sądowa, a także znajomość sprawdzonych technik negocjacyjnych zaowocowały wypracowaniem skutecznych metod dochodzenia satysfakcjonujących odszkodowań dla naszych klientów.

Spis treści

Wiedza na temat obowiązujących procedur prawnych i metod postępowania w związku z następstwami wypadków pozwala nam na skuteczne pozyskiwanie wszystkich należnych poszkodowanym świadczeń, których wysokość może wzrosnąć nawet kilkakrotnie w porównaniu do pierwotnej propozycji towarzystwa ubezpieczeniowego. Jako profesjonalna i zbierająca bardzo dobre opinie Kancelaria Odszkodowawcza reprezentujemy naszych klientów w bezpośrednich negocjacjach z ubezpieczycielami, a także w postępowaniach sądowych. Dochodzimy wszystkich roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem – oprócz odszkodowania z OC sprawcy, z tytułu utraty zdrowia, zadośćuczynienia czy śmierci najbliższych, zajmujemy się także uzyskiwaniem należnych świadczeń z tytułu zwrotu kosztów leczenia, utraconego dochodu czy zwrotu kosztów naprawy pojazdu. Odszkodowania powypadkowe to nasza specjalność – usługi realizujemy nie tylko w największych miastach Polski (m.in. Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Lublin), ale również na terenie całego kraju. Uzyskujemy odszkodowania za wypadki komunikacyjne, rolnicze, wypadki przy pracy, błędy medyczne i wiele innych. 

Kancelaria Odszkodowawcza Kompensja - co oferujemy?

 • Kancelaria Odszkodowawcza Kompensja działa na rynku od 2013 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w egzekwowaniu należnych odszkodowań, co przekłada się na wysoką skuteczność prowadzonych przez nas działań, a czego potwierdzeniem są bardzo dobre opinie współpracujących z nami klientów. 
 • Działamy na terenie całego kraju. Jeżeli jesteś zainteresowany dochodzeniem odszkodowania, zapraszamy do osobistego spotkania w naszym biurze w Gdańsku lub do kontaktu telefonicznego z naszymi doradcami (m.in. Kraków, Warszawa, Gdynia, Lublin, Wrocław).
 • Jako profesjonalna firma zajmująca się odszkodowaniami świadczymy kompleksowe usługi, oferując fachowe wsparcie i pomoc na każdym etapie postępowania odszkodowawczego.
 • Przejmujemy całą korespondencję i kontakty telefoniczne z ubezpieczycielem.
 • Prowadzimy skuteczne negocjacje z ubezpieczycielami na etapie polubownym i sądowym.
 • Nasz zespół tworzą najlepsi adwokaci i radcy prawni, współpracujemy także z rzeczoznawcami oraz lekarzami mającymi kilkunastoletnie doświadczenie w orzecznictwie medycznym.
 • Staramy się eliminować niekorzystne działania towarzystw ubezpieczeniowych, których celem jest obniżanie odszkodowania lub opóźnienie jego wypłaty.
 • Bezpłatnie wyceniamy każdą sprawę, oszacowując potencjalną kwotę odszkodowania.
 • Wynagrodzenie w formie prowizji pobieramy dopiero po uzyskaniu odszkodowania. 

Kancelaria Odszkodowawcza - jak działamy?

Nasza Kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń w imieniu osób poszkodowanych. Jako profesjonalna firma odszkodowawcza zajmujemy się przede wszystkim ustalaniem podmiotu zobowiązanego do zapłaty odszkodowania w związku z zaistniałą szkodą, określeniem charakteru oraz wysokości roszczenia, a także zgłoszeniem go do ubezpieczyciela lub innego odpowiedzialnego organu. Podobnie jak inne firmy zajmujące się odszkodowaniami powypadkowymi możemy reprezentować klientów w negocjacjach z ubezpieczycielami, a także przed sądami. Specjalizujemy się w dochodzeniu nie tylko odszkodowań, ale też zadośćuczynień i rent.

W Kancelarii Kompensja dysponujemy zespołem najlepszych prawników, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyegzekwować należne naszym klientom odszkodowania i inne świadczenia, nie tylko polubownie, ale także na drodze postępowania sądowego. Jeżeli tylko istnieje taka możliwość, w pierwszej kolejności staramy się zawrzeć ugodę z ubezpieczycielem, aby przyspieszyć sprawę i możliwie najszybciej uzyskać należne naszym klientom rekompensaty. W sytuacji, kiedy negocjacje nie wystarczają, nasi pracownicy kierują sprawę do sądu, wywalczając korzystne dla klientów wyroki. Jeżeli szukasz kancelarii odszkodowawczej w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Lublinie lub innym mieście na terenie kraju, skontaktuj się z nami – oferujemy bezpłatną poradę prawną.

Kogo reprezentuje Kancelaria Odszkodowawcza?

Działamy w imieniu osób poszkodowanych. Z usług naszej Kancelarii korzystają najczęściej:

 • osoby, które poniosły szkodę w wypadku komunikacyjnym, w pracy, na terenie gospodarstwa rolnego czy w wyniku błędu lekarskiego,
 • rodziny osób zmarłych w wypadkach,
 • osoby, którym wypłacono zaniżoną kwotę odszkodowania,
 • osoby mające prawo ubiegać się o środki znajdujące na subkoncie ZUS lub OFE członka rodziny, który poniósł śmierć w wyniku wypadku.

Nasza firma odszkodowawcza zapewnia profesjonalne wsparcie prawne każdej osobie, która doznała szkody osobowej lub majątkowej. Jeżeli chcesz ubiegać się o należną Ci rekompensatę za wypadek przy pracy czy odszkodowania komunikacyjne w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Lublinie lub innym mieście na terenie kraju, zgłoś się do nas. Dokonamy wstępnej analizy Twojej sprawy, a następnie przedstawimy Ci proponowane możliwości dochodzenia roszczeń oraz ich potencjalną wysokość. 

Pomoc kancelarii w dochodzeniu odszkodowań

Osoby poszkodowane często nie wiedzą, do kogo powinny zgłosić roszczenie oraz jak oszacować wysokość przysługującej im rekompensaty. Firma zajmująca się odszkodowaniami dokładnie analizuje sprawę, a dzięki współpracy z rzeczoznawcami i lekarzami mającymi doświadczenie w orzecznictwie medycznym jest w stanie dokładnie oszacować wysokość roszczeń. Nasza firma od odszkodowań wskazuje również dodatkowe świadczenia przysługujące poszkodowanym (np. zwrot kosztów leczenia), gromadzi wszelką niezbędną do prowadzenia sprawy dokumentację, zgłasza roszczenie do ubezpieczyciela i reprezentuje klienta zarówno podczas prowadzonych z nim negocjacji, jak i w ewentualnym postępowaniu sądowym.

W Kancelarii Odszkodowawczej Kompensja współpracujemy z niezależnymi lekarzami oceniającymi uszczerbki na zdrowiu poszkodowanych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie oszacować oraz maksymalizować kwotę należnego im odszkodowania – Gdynia, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Wrocław czy Lublin to tylko część miast, w których świadczymy usługi. Jako profesjonalna Kancelaria Prawna oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania na terenie całej Polski.

Jak długo trwa dochodzenie odszkodowań z kancelarią prawną?

W przypadku postępowania polubownego dochodzenie odszkodowań trwa zwykle od 30 do 90 dni, w niektórych przypadkach może się przedłużyć, zwłaszcza jeśli sprawa trafia do sądu (zazwyczaj od 6 do 24 miesięcy). Długość oczekiwania na odszkodowanie zależy od wielu czynników, w tym między innymi od stopnia skomplikowania sprawy. Nie zawsze jednak skierowanie sprawy do sądu oznacza wyższe odszkodowanie. Każda sprawa jest inna i do każdej ze spraw podchodzimy indywidualnie. Staramy się uzyskać odszkodowania najwyższe z możliwych z najkrótszym możliwie czasie.

Kancelaria Odszkodowawcza - dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Firmy ubezpieczeniowe bardzo często zaniżają wysokość należnego osobie poszkodowanej świadczenia w postaci odszkodowania lub zadośćuczynienia, a niekiedy nawet odmawiają jego wypłaty. Samodzielne dochodzenie roszczeń może okazać się wyjątkowo trudne, zwłaszcza w obliczu skomplikowanych procedur prawnych. Warto w tym celu nawiązać współpracę z najlepszą firmą odszkodowawczą, oferującą kompleksowe wsparcie w tym zakresie. 

Kancelaria Prawna Kompensja pomaga wszystkim poszkodowanym w uzyskaniu wysokich odszkodowań z tytułu ubezpieczeń zdrowotnych, a także innych przysługujących im świadczeń. Indywidualne podejście do każdej sprawy umożliwia nam trafną ocenę doznanych obrażeń i szkód majątkowych. Z naszą pomocą jesteś w stanie uzyskać zdecydowanie wyższe odszkodowanie, niż samodzielnie dochodząc należnych Ci roszczeń. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami klientów korzystających z usług naszej Kancelarii Odszkodowawczej. Zachęcamy również do bezpłatnych konsultacji w ramach odzyskiwania odszkodowań w naszym biurze w Gdańsku lub kontaktując się telefonicznie z doradcami w całej Polsce (działamy m.in. w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdynia czy Lublin). 

Za priorytet swoich działań stawiamy:

 • Skuteczne dochodzenie odszkodowań w najwyższych kwotach pieniężnych za poniesione straty osobowe i majątkowe. 
 • Potrafimy realnie wycenić wielkość uszczerbku na zdrowiu, wielkość szkody majątkowej tj. poniesione koszty leczenia, utracone zarobki oraz inne koszty związane z leczeniem. 
 • Sprawdzone techniki negocjacji są gwarancją uzyskania satysfakcjonujących kwot zadośćuczynienia dla naszych Klientów. 
 • Kancelaria Odszkodowawcza Kompensja udowadnia, że realizacja sprawy klienta wcale nie musi trwać długo i być czasochłonna.