Kancelaria Prawna Kompensja

Kancelaria Prawna Kompensja składa się z zespołu prawników,  adwokatów, radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem w odszkodowaniach. Pomagamy osobom poszkodowanym i rodzinom osób po wypadkach ze skutkiem śmiertelnym w uzyskaniu roszczeń. Oferujemy pełne wsparcie prawne na etapie rozmów z Ubezpieczycielami jak i na etapie sądowym.

Spis treści

Zdobyta wiedza w zakresie odszkodowań, procedur prawnych, medycznych pozwala nam na skuteczne dochodzenie należnych świadczeń dla Poszkodowanych. Kwota wypłaty może wzrosnąć nawet kilkakrotnie w porównaniu do pierwszej decyzji ubezpieczyciela

Jako profesjonalna firma, która zbiera bardzo dobre opinia reprezentujemy klientów w negocjacjach z ubezpieczycielami, jak również w postępowaniach sądowych. Pomagamy w uzyskaniu roszczeń z odszkodowania z OC sprawcy, z tytułu uszczerbku na zdrowiu, zadośćuczynienia czy śmierci osoby bliskiej w wypadku. Pomagamy również w uzyskaniu świadczeń z tytułu zwrotu za koszty leczenia, utraconego dochodu jak i kosztów naprawy pojazdu.

Odszkodowania Powypadkowe –  w tym się specjalizujemy. Pomagamy nie tylko w największych miastach Polski jak Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Lublin, Wrocław, Katowice, ale również na terenie całej Polski. Uzyskujemy odszkodowania za wypadku komunikacyjne, rolnicze, wypadki przy pracy, błędy medyczne i wiele innych.

 

Kancelaria Prawna Kompensja - co oferujemy?

 • Kancelaria Kompensja -działa na rynku od 2013 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu należnych odszkodowań, co przekłada się na wysoką skuteczność prowadzonych przez nas działań,  czego potwierdzeniem są bardzo dobre opinie klientów, z którymi współpracowaliśmy.
 • Działamy na terenie całej Polski. Jeżeli jesteś zainteresowany pomocą w dochodzeniu roszczeń zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszą Kancelarią.
 • Oferujemy kompleksowe usługi, oferując pomoc na każdym etapie postępowania odszkodowawczego.
 • Zajmujemy się całą korespondencją i kontaktem telefonicznym z ubezpieczycielami.
 • Prowadzimy skuteczne negocjacje z ubezpieczycielami zarówno na etapie polubownym i sądowym.
 • Nasz profesjonalny zespół to najlepsi adwokaci i radcy prawni. Współpracujemy również z rzeczoznawcami jak i lekarzami mającymi kilkunastoletnie doświadczenie w orzecznictwie medycznym.
 • Staramy się eliminować niekorzystne dla Klientów działania Ubezpieczycieli, których celem jest zaniżanie odszkodowań lub opóźnienie wypłat.
 • Bezpłatnie wyceniamy każdą sprawę, określając możliwą do uzyskania kwotę odszkodowania.
 • Wynagrodzenie pobieramy w formie prowizji dopiero po uzyskaniu odszkodowania. Wysokość prowizji uzależniona jest w zależności od rodzaju sprawy i wynosi od 18% do 25% netto.

Kancelaria Prawna - jak działamy?

Jako Kancelaria specjalizujemy się w dochodzeniu roszczeń dla osób poszkodowanych. w wypadkach. Jako profesjonalna firma odszkodowawcza ustalamy podmiot zobowiązany do zapłaty odszkodowania w związku z zaistniałą szkodą, określamy charakter oraz wysokość roszczenia i zgłaszamy sprawę do ubezpieczyciela. Podobnie jak inne firmy odszkodowawcze, które zajmują się odszkodowaniami powypadkowymi reprezentujemy klientów w negocjacjach z ubezpieczycielami jak również reprezentujemy klientów przed sądami. Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań ale też zadośćuczynień i rent.

W Kancelarii Prawnej Kompensja dysponujemy zespołem najlepszych prawników, adwokatów, radców prawnych, w związku z czym jesteśmy w stanie uzyskać należne naszym klientom odszkodowania i inne świadczenia, nie tylko polubownie, ale także na drodze postępowania sądowego. Jeżeli istnieje taka możliwość,  staramy się zawrzeć ugodę z ubezpieczycielem, aby przyspieszyć sprawę i możliwie jak najszybciej uzyskać należne naszym klientom świadczenia. W sytuacji, kiedy negocjacje z ubezpieczycielem nie są wystarczające, nasi prawnicy kierują sprawę do sądu, uzyskując korzystne dla klientów wyroki. Jeżeli szukasz kancelarii zajmującej się odszkodowaniami w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Wrocławiu,Lublinie lub innym mieście na terenie kraju, skontaktuj się z nami – oferujemy bezpłatną poradę prawną.

Kogo reprezentuje Kancelaria Prawna Odszkodowawcza?

Działamy w imieniu osób poszkodowanych w wypadkach. Z usług naszej Kancelarii Prawnej korzystają najczęściej osoby:

 • po wypadku komunikacyjnym, w pracy, na terenie gospodarstwa rolnego czy w wyniku błędu lekarskiego,
 • bliskie osób zmarłych w wypadkach,
 • którym wypłacono zaniżoną kwotę odszkodowania,
 • mające prawo ubiegać się o środki znajdujące na subkoncie ZUS lub OFE członka rodziny, który poniósł śmierć w wyniku wypadku.

Nasza firma odszkodowawcza zapewnia pełne profesjonalne wsparcie prawne osobom które doznały szkody osobowej lub majątkowej. Jeżeli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu należnej rekompensaty za wypadek przy pracy czy odszkodowaniu komunikacyjnym w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie lub innym mieście na terenie kraju, zgłoś się do nas na dane podane na naszej stronie. Dokonamy wstępnej bezpłatnej analizy Twojej sprawy, a następnie przedstawimy Ci proponowane możliwości dochodzenia roszczeń oraz ich potencjalną wysokość. 

Pomoc Kancelarii Prawnej w dochodzeniu odszkodowań

Osoby poszkodowane w wypadkach często nie mają wiedzy, do kogo powinny zgłosić swoje roszczenia oraz jak przede wszystkim określić wysokość przysługujących im roszczeń. Firma zajmująca się odszkodowaniami dokładnie analizuje dokumenty, a dzięki współpracy z rzeczoznawcami i lekarzami mającymi doświadczenie w orzecznictwie medycznym jesteśmy w stanie dokładnie określić wysokość roszczeń. Nasza firma od odszkodowań określa również dodatkowe świadczenia jakie przysługują osobom poszkodowanym (np. zwrot kosztów leczenia), gromadzimy wszelką niezbędną do prowadzenia sprawy dokumentację, zgłaszamy roszczenia do ubezpieczyciela i reprezentujemy klienta zarówno podczas prowadzonych z nim negocjacji, jak i w ewentualnym przyszłym postępowaniu sądowym.

W Kancelarii Prawnej Kompensja współpracujemy z lekarzami oceniającymi uszczerbek na zdrowiu poszkodowanych po wypadkach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie oszacować oraz zmaksymalizować kwotę należnego odszkodowania – Gdynia, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław czy Lublin to tylko część miast, w których świadczymy pomoc w odszkodowaniach. Jako profesjonalna Kancelaria Prawna oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania na terenie całego kraju.

Jak długo może potrwać dochodzenie odszkodowań z kancelarią prawną?

W postępowaniu polubownym dochodzenie odszkodowań zazwyczaj od 30 do 90 dni, jednak w niektórych przypadkach ten czas może się przedłużyć, zwłaszcza jeśli sprawa trafia do sądu (zazwyczaj od 6 do 24 miesięcy). Czas oczekiwania na odszkodowanie zależy od wielu czynników, w tym np. innymi od stopnia skomplikowania sprawy. Proszę pamiętać, że nie zawsze skierowanie sprawy do sądu oznacza wyższe odszkodowanie. Każda sprawa jest inna i do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Staramy się uzyskać odszkodowania najwyższe z możliwych w najkrótszym możliwie czasie.

Kancelaria Prawna Kompensja- dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Firmy ubezpieczeniowe często zaniżają wysokość świadczeń należnych osobie poszkodowanej w postaci odszkodowania lub zadośćuczynienia, a niekiedy nawet odmawiają całkowicie jego wypłaty. Samodzielne dochodzenie roszczeń przez osoby poszkodowane może okazać się wyjątkowo trudne, zwłaszcza przy skomplikowanych procedurach prawnych. Warto w tym celu nawiązać współpracę z najlepszą firmą odszkodowawczą, oferującą kompleksowe wsparcie w tym zakresie. 

Kancelaria Prawna Kompensja pomaga osobom poszkodowanym w uzyskaniu wysokich odszkodowań z tytułu uszczerbku na zdrowiu, a także innych przysługujących im świadczeń. Indywidualne podejście do każdej sprawy pozwala nam trafnie ocenić wysokość szkód. Z pomocą naszej Kancelarii jesteś w stanie uzyskać wyższe odszkodowanie, niż samodzielnie dochodząc należnych Ci roszczeń. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami klientów korzystających z usług naszej Kancelarii Prawnej Kompensja. Zachęcamy również do bezpłatnych konsultacji w ramach odzyskiwania odszkodowań w naszym biurze w Gdańsku czy też kontaktując się telefonicznie z doradcami w całej Polsce (działamy m.in. w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdynia, Katowice, Olsztyn czy Lublin). 

Za priorytet naszych działań stawiamy:

 • Skuteczne dochodzenie odszkodowań i innych roszczeń w najwyższych kwotach za poniesione straty osobowe i majątkowe. 
 • Realnie wyceniamy wysokość uszczerbku na zdrowiu,  szkody majątkowej tj. poniesione koszty leczenia, utracone dochody oraz inne koszty związane z leczeniem. 
 • Sprawdzone i skuteczne techniki negocjacji są gwarancją uzyskania satysfakcjonujących kwot zadośćuczynienia dla naszych Klientów. 
 • Kancelaria Prawna Kompensja pokazuje, że dochodzenie odszkodowań wcale nie musi trwać długo i być czasochłonne.

Kancelaria Prawna Kompensja oferuje następujące warunki współpracy:

 • Pomagamy naszym klientom w uzyskaniu jak najwyższych odszkodowań oraz zadośćuczynień,
 • Profesjonalnie i kompleksowo obsługujemy wszelkiego rodzaju roszczenia z wypadków,
 • Dokonujemy BEZPŁATNEJ WYCENY ODSZKODOWANIA (jeżeli nie podejmiemy się prowadzenia sprawy, nie ponosisz żadnych kosztów udzielenia porady i wyceny odszkodowania czy też analizy Twojej sprawy).

Co nas wyróżnia?

Szybkość

 

pierwsze pieniądze wypłacane są nawet do 30 dni od zgłoszenia wypadku.

Rzetelność

Certyfikat Rzetelna Firma  potwierdza to, że dokonujemy wypłaty odszkodowania zawsze punktualnie.

Skuteczność

 

w 99% przypadków uzyskujemy kwoty zdecydowanie wyższe niż te proponowane przez Ubezpieczyciela.

Kompleksowość 

 

zapewniamy obsługę klienta od samego momentu wypadku, aż do wypłaty odszkodowania.

Indywidualne podejście

 

w każdej chwili mają Państwo możliwość kontaktu właśnie z tym prawnikiem, który prowadzi Państwa sprawę

Dlaczego My?

 • Zawsze dążymy do uzyskania możliwie najwyższego odszkodowania,
 • Obsługujemy zarówno szkody osobowe, jak i rzeczowe,  
 • Jeżeli tylko istnieje taka możliwość, to dążymy do zawarcia ugody z Ubezpieczycielem, aby przyspieszyć postępowanie i nie angażować niepotrzebnie naszych Klientów w postępowanie sądowe,
 • Oprócz walki o jak najwyższe zadośćuczynienie czy odszkodowanie z OC sprawcy, walczymy także o inne świadczenia, m.in. zwrot kosztów leczenia, zwrot kosztów rehabilitacji, dojazdów do placówek medycznych, opieki osób trzecich, wyrównanie utraconych zarobków, renty na zwiększony potrzeby, alimentacyjnej po śmierci najbliższej osoby i wiele innych
 • Udzielamy BEZPŁATNYCH porad dla poszkodowanych i ich bliskich
 • Bezpłatnie dokonujemy wstępnej analizy sprawy, a następnie nasz Prawnik przedstawi Państwu sugerowane możliwości dochodzenia roszczeń i ich potencjalną wysokość
 • Pomagamy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego – kierowcom, pieszym, motocyklistom, rowerzystom,
 • Jasne warunki prowizyjne – znane i niezmienne od momentu podpisania umowy
 • HONORARIUM POBIERAMY DOPIERO (i tylko w przypadku) PO UZYSKANIU ODSZKODOWANIA!!!
 • Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i zaliczek
 • Jeżeli nie jesteś zadowolony z pracy dotychczasowej kancelarii – pomagamy w rozwiązaniu z nią umowy, tak abyśmy to My mogli zająć się Twoją sprawą
 • Nasi klienci są zadowoleni z naszych usług, o czym świadczą same pozytywne opinie,
 • Doradzamy naszym Klientom w sprawie leczenia oraz rehabilitacji
 • Pozyskujemy wszelką niezbędną do prowadzenia sprawy dokumentację – 0 formalności po stronie Klienta!
 • W razie potrzeby dojeżdżamy do klienta,
 • Działamy na terenie całej Polski.

Uwaga!

Czy to prawda, że poszkodowany nie musi podejmować szybko decyzji w związku z rozpoczęciem procesu odszkodowawczego, z uwagi na długie okresy przedawniania roszczeń tj. 3 lata, a w niektórych przypadkach 20 lat?

Każda zwłoka w zgłoszeniu roszczenia, może spowodować problemy dowodowe przy ustaleniu okoliczności wypadku, co może mieć wpływ na wysokość i wypłatę odszkodowania. Z uwagi na powyższe sugerujemy bezzwłocznie zgłosić się do naszych specjalistów, mając na uwadze to, że analiza sprawy jest całkowicie bezpłatna.

Co Nas wyróżnia?

 

 • Pomagamy od
 • Codziennie udowadniamy, że zasłużyliśmy aby zaopiekować się Twoją przyszłością, ponieważ spokojny sen Naszych Klientów jest dla Nas najważniejszy.
 • Przestrzegamy zasad uczciwej konkurencji i działamy w myśl zasady Fair Play. Konkurencja jest dla Nas motorem, z którym chcemy się ścigać i zawsze wygrywać.
ist-place-winners-award-trophy-with-gold-number-7S7XSLQ-scaled.jpg

Osobom poszkodowanym w wypadkach zapewniamy:

  
 • Pomoc w ustaleniu odpowiedzialności i zgromadzeniu dowodów.
 • Bezpłatne doradztwo w zakresie uzupełniania dokumentacji o dalsze badania i wizyty u innych specjalistów.
 • Weryfikację orzeczeń wydawanych na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych.
 • Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę z tytułu doznanych cierpień fizycznych i psychicznych.
 • Zwrot kosztów leczenia szpitalnego i poza szpitalnego u wysokiej klasy lekarzy specjalistów.
 • Zwrot kosztów zakupu leków, sprzętu rehabilitacyjnego.
 • Wyrównanie utraconego dochodu.
 • W przypadku niezdolności do pracy renta wyrównująca utratę dochodów.
 
Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem Rzetelnej Firmy, co to oznacza dla naszych Klientów?

 

 • Spełniamy wymogi Kodeksu etycznego w zakresie uczciwości i wiarygodności.
 • Jesteśmy solidnym płatnikiem i wywiązujemy się na czas ze swoich zobowiązań.
Sprawdź naszą rzetelność:
Rzetelna Firma

Skontaktuj się z nami

Jeżeli potrzebujesz porady,
zadzwoń do nas lub pozostaw kontakt przez formularz,
a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

Infolinia
(pn-sb 8.00-20.00)

58 500 80 89
797 670 906

Biuro Obsługi Klienta
ul. Kartuska 246 (nowy adres)
80-122 Gdańsk

biuro@kompensja.pl
Poniedziałek-Piątek – 8:00-18:00

Jeżeli Ty lub ktoś Ci bliski jest osobą poszkodowaną – miałeś wypadek komunikacyjny, straciłeś osobę bliską w wypadku, miałeś wypadek w pracy czy w rolnictwie, uległeś błędowi medycznemu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, bądź zgłoś szkodę przez formularz szkody on-line.

Odszkodowania z oc sprawcy
Kancelaria Kompensja zapewnia następujące warunki współpracy:
 • Zajmujemy się pomocą w uzyskiwaniu dla naszych klientów jak najwyższych odszkodowań oraz zadośćuczynień
 • Profesjonalna i kompleksowa obsługa wszelkiego rodzaju wypadków
 • Dokonujemy >>BEZPŁATNEJ WYCENY ODSZKODOWANIA<< (nawet jeżeli nie podejmiemy się prowadzenia sprawy, nie ponosisz żadnych kosztów udzielenia porady i wyceny odszkodowania oraz analizy Twojej sprawy)
Co nas wyróżnia?
 • Szybkość – pierwsze pieniądze wypłacane są nawet do 30 dni od zgłoszenia wypadku,
 • Rzetelność – Certyfikat Rzetelna Firma potwierdza to, że dokonujemy wypłaty odszkodowania zawsze na czas,
 • Skuteczność – w 99% przypadków uzyskujemy kwoty zdecydowanie wyższe niż te proponowane przez Ubezpieczyciela,
 • Kompleksowość – zapewniamy obsługę klienta od samego momentu wypadku, aż do wypłaty odszkodowania,
 • Indywidualne podejście – w każdej chwili mają Państwo możliwość kontaktu właśnie z tym prawnikiem, który prowadzi Państwa sprawę,
Dlaczego My?
 • Zawsze dążymy do uzyskania możliwie najwyższego odszkodowania,
 • Obsługujemy zarówno szkody osobowe, jak i rzeczowe,
 • Jeżeli tylko istnieje taka możliwość, to dążymy do zawarcia ugody z Ubezpieczycielem, aby przyspieszyć postępowanie i nie angażować niepotrzebnie naszych Klientów w postępowanie sądowe,
 • Oprócz walki o jak najwyższe zadośćuczynienie czy odszkodowanie z OC sprawcy, walczymy także o inne świadczenia, m.in. zwrot kosztów leczenia, zwrot kosztów rehabilitacji, dojazdów do placówek medycznych, opieki osób trzecich, wyrównanie utraconych zarobków, renty na zwiększony potrzeby, alimentacyjnej po śmierci najbliższej osoby i wiele innych
 • Udzielamy BEZPŁATNYCH porad dla poszkodowanych i ich bliskich
 • Bezpłatnie dokonujemy wstępnej analizy sprawy, a następnie nasz Prawnik przedstawi Państwu sugerowane możliwości dochodzenia roszczeń i ich potencjalną wysokość
 • Pomagamy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego – kierowcom, pieszym, motocyklistom, rowerzystom,
 • Jasne warunki prowizyjne – znane i niezmienne od momentu podpisania umowy
 • HONORARIUM POBIERAMY DOPIERO (i tylko w przypadku) PO UZYSKANIU ODSZKODOWANIA!!!
 • Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i zaliczek
 • Jeżeli nie jesteś zadowolony z pracy dotychczasowej kancelarii – pomagamy w rozwiązaniu z nią umowy, tak abyśmy to My mogli zająć się Twoją sprawą
 • Nasi klienci są zadowoleni z naszych usług, o czym świadczą same pozytywne opinie,
 • Doradzamy naszym Klientom w sprawie leczenia oraz rehabilitacji
 • Pozyskujemy wszelką niezbędną do prowadzenia sprawy dokumentację – 0 formalności po stronie Klienta!
 • W razie potrzeby dojeżdżamy do klienta,
 • Działamy na terenie całej Polski.

>>>Zadzwoń po bezpłatną poradę<<< 

Uwaga! Czy to prawda, że poszkodowany nie musi podejmować szybko decyzji w związku z rozpoczęciem procesu odszkodowawczego, z uwagi na długie okresy przedawniania roszczeń tj. 3 lata, a w niektórych przypadkach 20 lat? Każda zwłoka w zgłoszeniu roszczenia, może spowodować problemy dowodowe przy ustaleniu okoliczności wypadku, co może mieć wpływ na wysokość i wypłatę odszkodowania. Z uwagi na powyższe sugerujemy bezzwłocznie zgłosić się do naszych specjalistów, mając na uwadze to, że analiza sprawy jest całkowicie bezpłatna.

>>ZGŁOŚ SIĘ DO NAS PO POMOC<< 

797-670-906