Skip to content

Czy każdy poszkodowany w wypadku może starać się o odszkodowanie z OC pojazdu?

Każda osoba poszkodowana w wypadku komunikacyjnym (poza pewnymi wyjątkowymi sytuacjami) może starać się o odszkodowanie z OC sprawcy, niezależnie od tego czy była:

  • Kierowcą,
  • Pieszym,
  • Motocyklistą/motorowerzystą,
  • Pasażerem,
  • Rowerzystą.

Jakimi szkodami zajmuje się kancelaria Kompensja?

Kancelaria Kompensja zajmuje się uzyskiwaniem możliwie najwyższych kwot odszkodowań, zadośćuczynień, a także innych kosztów związanych z wypadkami komunikacyjnymi, które wypłacane są przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe za następujące rodzaje szkód:

  • Szkody osobowe (chodzi o sytuacje, gdy osoba poszkodowana doznała uszkodzeń ciała (uszczerbku na zdrowiu) w zdarzeniu drogowym)
  • Szkody rzeczowe (moja o sytuacjach, w których odszkodowanie wypłacane jest za uszkodzenie pojazdu w kolizji drogowej).

Jaką kwotę odszkodowania jest w stanie uzyskać nasza kancelaria odszkodowawcza?

Kwestia kwoty odszkodowania, które ma być wypłacone przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe zależy przede wszystkim od okoliczności konkretnej sprawy, np. od stopnia uszkodzeń ciała osoby poszkodowanej, czy stopnia uszkodzenia pojazdu.

W związku z tym, że Ubezpieczyciele często zaniżają kwoty wypłacanych odszkodowań – Kancelaria Kompensja dzięki swojemu doświadczeniu potrafi uzyskiwać kwoty kilku albo nawet kilkunastokrotnie wyższe, niż na początku sprawy proponowało Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Czy zajmiecie się moją sprawą?

Specjaliści Kancelarii Kompensja, przed podjęciem danej sprawy dokonują jej wstępnej, bezpłatnej analizy, aby stwierdzić czy możemy się jej podjąć, a także po to aby odpowiedzieć na wszystkie wstępne pytania naszych klientów. W związku z tym, że działamy na terenie całego kraju – pomagamy osobom mieszkającym an co dzień nawet w najmniejszych miejscowościach w Polsce.

Nasza Kancelaria udziela bezpłatnych porad prawnych osobom poszkodowanym w wypadkach i dochodzeniem dla nich roszczeń ze zdarzeń drogowych. Ze względu na wieloletnie doświadczenie prawników działających w naszej kancelarii jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskanie możliwie wysokiego odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią odszkodowawczą w celu bezpłatnej analizy Państwa przypadku.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<