Skip to content

Nasi klienci często zadają pytanie, czy należy się im odszkodowanie po wypadku samochodowym, jeżeli nie byli nigdzie ubezpieczeni. Odpowiedź na takie pytanie (przy spełnieniu określonych warunków) jest pozytywna, gdyż odszkodowanie powypadkowe wypłacane jest z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego.

Warto nadmienić, że Kancelaria Kompensja zajmuje się pomocą osobom poszkodowanym w uzyskiwaniu odszkodowań po wypadkach samochodowych, które wypłacane są z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego.

Dla kogo należy się odszkodowanie po wypadku?

Osobami uprawnionymi do uzyskania odszkodowania z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego są między innymi:

  • pasażerowie,
  • kierowcy,
  • piesi,
  • motocykliści,
  • rowerzyści,
  • motorowerzyści,

którzy ucierpieli w wypadku komunikacyjnym.

Kancelaria odszkodowawcza Kompensja zajmuje się pomocą wszystkim wyżej wymienionym osobom.

Jak funkcjonuje Kancelaria Kompensja?

Kancelaria Kompensja, która zdobyła już bogate doświadczenie w pomocy osobom poszkodowanym w walce o uzyskanie możliwie najwyższego odszkodowania, czy zadośćuczynienia za wypadek komunikacyjny, wypracowała skuteczny i jak najbardziej korzystny dla klienta model współpracy.

Zapewniamy naszym klientom stały, indywidualny kontakt z osobami prowadzącymi Państwa sprawę o odszkodowanie po wypadku samochodowym z OC sprawcy. Działamy w całej Polsce, dlatego bez problemu docieramy nawet do najmniejszych miejscowości. Umożliwiamy naszym klientom wiele dogodnych form kontaktu, między innymi: osobisty w naszym biurze, telefoniczny, mailowy, za pośrednictwem Facebooka, czy też formularza na naszej stronie internetowej.

Wszystkim osobom poszkodowanym, a także członkom ich rodzin zapewniamy dokonanie bezpłatnej wstępnej analizy sprawy odszkodowawczej (np. o odszkodowanie po wypadku samochodowym z OC sprawcy).

Nasza Kancelaria zajmuje się uzyskiwaniem zadośćuczynień, odszkodowań i innych świadczeń z każdej z polis. Ze względu na wieloletnie doświadczenie prawników działających w naszej kancelarii jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskanie możliwie wysokiego odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej analizy Państwa przypadku.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<