Skip to content

Jaka jest szansa, że otrzymam należne mi świadczenie odszkodowawcze?

Z punktu widzenia osoby poszkodowanej, otrzymanie odszkodowania zależne jest od umiejętności i możliwości udowodnienia związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy zdarzeniem komunikacyjnym, a poniesionymi obrażeniami ciała. Bardzo ważne jest także zebranie odpowiedniego materiału dowodowego potwierdzającego roszczenie, a także umiejętności pełnomocnika, np. w kwestii odpowiedniego poprowadzenia postępowania karnego.

Niezależnie od tego, czy osoba ubiegająca się o odszkodowanie zamieszkuje Wrocław, Łódź, czy Kraków – Kancelaria Kompensja pomaga i dociera do osób poszkodowanych na terenie całego kraju.

Kancelaria odszkodowawcza – Wrocław – jak starać się o odszkodowanie?

Kancelaria Kompensja za pośrednictwem swoich przedstawicieli, którzy docierają do osób poszkodowanych (także tych walczących o odszkodowanie powypadkowe z OC sprawcy na terenie Wrocławia) na terenie całego kraju, wspiera klientów starających się o wypłatę odszkodowania z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego.

Nasza kancelaria odszkodowawcza wielokrotnie podejmowała się niezwykle trudnych spraw o odszkodowanie, czy zadośćuczynienie – niejednokrotnie przy tym uzyskując odszkodowanie, czy zadośćuczynienie znacznie wyższe, niż początkowo proponowało odpowiedzialne za wypłatę środków Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Czy kancelaria odszkodowawcza Kompensja dociera do osób niepełnosprawnych?

Kancelaria Kompensja stara się umożliwić wszystkim osobom poszkodowanym walkę o godne odszkodowanie z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Niezależnie od miejsca zamieszkania, czy stanu zdrowia – staramy się dotrzeć do każdej osoby poszkodowanej, tak aby umożliwić jej jak najbardziej dogodną walkę o odszkodowanie z OC sprawcy.

Po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych, gdy jest to zasadne, istnieje możliwość, aby nasz reprezentant przyjechał bezpośrednio do Państwa domu w celu podpisania umowy.

Poza osobistym, kontakt z Kancelarią odszkodowawczą Kompensja jest możliwy także przez telefon, drogą mailową, poprzez czat umieszczony na naszej stronie internetowej, za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej, a także poprzez Facebooka.

W ten sposób osoby z największych miast, takich jak Warszawa czy Wrocław, ale też z mniejszych miejscowości mogą starać się o odszkodowanie.

Nasza Kancelaria zajmuje się uzyskiwaniem zadośćuczynień, odszkodowań i innych świadczeń z każdej z polis. Ze względu na wieloletnie doświadczenie prawników działających w naszej kancelarii jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskanie możliwie wysokiego odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej analizy Państwa przypadku.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<