Skip to content

Strata dziecka w wypadku to niezwykle traumatyczne zdarzenie w życiu każdego rodzica. Zgodnie z litera prawa rekompensatą jest zadośćuczynienie i odszkodowanie za śmierć córki, które winien wypłacić rodzinie ubezpieczyciel. Roszczenie to regulowane jest w ramach polisy OC sprawcy tragicznego zdarzenia. Kancelaria Kompensja to sztab doświadczonych specjalistów i prawników, którzy od lat realizują się zawodowo w branży odszkodowań. Jesteśmy świadomi, że czas po wypadku dla rodziców jest niezwykle trudny i nie mają często sił na trudną batalię z ubezpieczycielem. Jesteśmy skuteczni i wyręczamy naszych Klientów w większości czynności prawnych. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie i obsługą każdej powierzonej sprawy o zadośćuczynienie i odszkodowanie za śmierć córki.

Uzyskujemy wysokie odszkodowanie za śmierć córki! Nasza kancelaria to gwarancja 100% skuteczności

Dochodzenie odszkodowania za śmierć córki to niezwykle skomplikowane postępowanie, które wymaga znajomości przepisów prawa i posiadania rozbudowanych umiejętności negocjacyjnych. Wieloletnie doświadczenie i stale doskonalona wiedza pracowników kancelarii Kompensja pozwala uzyskiwać najwyższe odszkodowanie za śmierć córki. Gwarantujemy, że nasza firma to najlepszy wybór!

  • nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i zaliczek od naszych Klientów
  • nasze honorarium to prowizja pobierana jedynie po skutecznym uzyskaniu odszkodowania
  • nie pobieramy honorarium za refundację kosztów leczenia, pogrzebu i nieskapitalizowanej renty
  • zajmujemy się kompleksowo likwidacją szkody
  • gwarantujemy bezpłatne doradztwo i wsparcie specjalistów, prawników
  • stosujemy tylko przejrzyste umowy bez ukrytych kosztów

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej kancelarii. Każdy poszkodowany może skorzystać z bezpłatnej porady prawnej. Nasi specjaliści po zapoznaniu się ze sprawą i zebraną dokumentacją nakreślą najlepszą ścieżkę dochodzenia odszkodowania po wypadku.