Skip to content

Wypadek, w którym śmierć ponosi dziecko to niewiarygodnie traumatyczne zdarzenie dla jego rodziców. Stracić ukochaną pociechę to ogromna tragedia, która odbija kolosalne piętno na stanie psychicznym członków rodziny. W tak ciężkich chwilach żadne środki pieniężne nie stanowią wystarczającej rekompensaty. Warto jednak podkreślać, że zadośćuczynienie za śmierć dziecka zgodnie z literą prawa jest rodzicom należne. Kancelaria Kompensja pomaga bliskim w dochodzeniu należnych roszczeń odszkodowawczych. Dbamy o dobro naszych Klientów i walczymy o najwyższe stawki pieniężne. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej porady prawnej. Współpraca z profesjonalistami z Kompensji to skuteczny sposób na uzyskanie zadośćuczynienia za śmierć dziecka.


Kompensja uzyskuje zadośćuczynienie za śmierć dziecka na najwyższym poziomie!

Walcząc o zadośćuczynienie za śmierć dziecka należy wykazać się znajomością prawa i rozbudowanymi umiejętnościami negocjacyjnymi. Niestety po stronie ubezpieczyciela pracuje sztab doświadczonych prawników specjalizujących się w odszkodowaniach. Rozmowy z tak trudnym partnerem są niezwykle trudne. Uznaniowy charakter zadośćuczynienia za śmierć dziecka, gdzie wysokość rekompensat nie normują żadne przepisy sprawia roszczącym najwięcej trudności. Kancelaria Kompensja gwarantuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie prowadzenia sprawy. Warto z nami współpracować bo:

  • nie pobieramy opłat wstępnych i zaliczek
  • nasze honorarium wypłacane jest po skutecznym odzyskaniu odszkodowania
  • nie pobieramy honorarium za koszt pogrzebu, leczenia, renty
  • wyręczamy Klientów w większości czynności prawnych
  • stosujemy przejrzyste umowy

Gwarantujemy, że włożymy pełne zaangażowanie w każdą powierzoną nam sprawę o zadośćuczynienie za śmierć dziecka. Naszym priorytetem jest dbanie o dobro każdego Klienta.