Skip to content
Kancelaria Kompensja jest firmą, która specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych.
 

Działamy w całej Polsce.

Pomagamy osobom poszkodowanym w:

– wypadkach komunikacyjnych,

– przy pracy, w rolnictwie,

– wskutek błędów medycznych, jak również rodzinom ofiar takich zdarzeń.

Zajmujemy się również sprawami za uszkodzony pojazd w wyniku kolizji i wypadków drogowych.

Biuro dochodzenia odszkodowań Kompensja – jak działamy?
 

Nasza kancelaria jest firmą ogólnopolską. Siedziba główna znajduje się w Gdańsku, w całej Polsce natomiast posiadamy sieć punktów partnerskich dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do osób zamieszkałych nawet w najdalszych miejscach naszego kraju.

Dodatkowo, jeżeli jesteś osobą poszkodowaną możesz skontaktować się z nami telefonicznie luba mialowo, bądź zgłosić szkodę przez formularz szkody on-line. Nasz specjalista poinformuje cię o wszystkich szczegółach i udzieli bezpłatnej porady prawnej na temat obsługi twojej sprawy w zakresie uzyskania odszkodowania powypadkowego.

Jeżeli będziesz zainteresowany współpracą z naszą firmą przedstawiciel kancelarii zaproponuje Państwu konkretną wysokość wynagrodzenia za kompleksowe prowadzenie sprawy. Nasze honorarium to tylko prowizja za uzyskane świadczenia odszkodowawcze, które pobieramy dopiero po uzyskaniu odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Działamy według zasady: najpierw Twoje odszkodowanie, potem nasze honorarium!

Do każdej ze spraw podchodzimy indywidualnie. W imieniu klienta zgłaszamy roszczenie do ubezpieczyciela i monitorujemy proces likwidacyjny szkody. Z doświadczenia wiemy, że przygotowanie wniosku o odszkodowanie przez profesjonalnego pełnomocnika, przywołujące właściwe przepisy prawa oraz wyczerpujące dowody w zakresie poniesionej szkody skutecznie wpływa na cały proces odszkodowawczy. Dzięki temu procedura jest dużo szybsza, a poszkodowany otrzymuje kwoty roszczeń adekwatne do wielkości uszczerbku na zdrowiu, którego doznał.

Biuro dochodzenia odszkodowań Kompensja to jednak coś więcej niż firma odszkodowawcza. Osoby w niej pracujące to podstawa. Rzetelna obsługa, poczucie dobrze spełnionego obowiązku, profesjonalizm oraz chęć dzielenia się swoją wiedzą i pomocą sprawia, że klienci firmy są zadowoleni i usatysfakcjonowani, że wybrali właśnie nas.

Podsumowanie opinii klientów

Klienci nas kochają

Poniżej znajdą Państwo opinie naszych klientów przesłane do nas listownie. Cytujemy niektóre z nich oraz przedstawiamy opis sprawy.

 

 

Nasza Kancelaria zajmuje się uzyskiwaniem zadośćuczynień, odszkodowań i innych świadczeń z każdej z polis. Ze względu na wieloletnie doświadczenie prawników działających w naszej kancelarii jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskanie możliwie wysokiego odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej analizy Państwa przypadku.