Skip to content
]

Najlepsza kancelaria odszkodowawcza w Polsce – jak dokonać słusznego wyboru, na co zwrócić uwagę?

Rynek odszkodowań w Polsce jest bardzo duży. Firm, które obsługują sprawy o dochodzenie roszczeń powypadkowych znajdziemy mnóstwo chociażby szukając ich w Internecie. Jak zatem wybrać najlepszego pełnomocnika spośród setek podobnych ofert? Poniżej kilka wskazówek jak wybrać najlepszą kancelarię odszkodowawczą.

Sposób pozyskiwania klienta

Często przedstawiciele kancelarii odszkodowawczych z niewiadomych źródeł znają twoje dane osobowe. Wiedzą do których drzwi zapukać, mają również twój osobisty numer telefonu komórkowego. Dane osobowe są chronione prawem, dlatego tylko uczciwa Kancelaria odszkodowawcza daje szansę klientom na przedstawienie oferty za jego zgodą lub po prostu daje możliwość, aby to klient sam zgłosił się do Kancelarii z prośbą o pomoc. Takie działania powinny nie tylko wzbudzić czujność osoby poszkodowanej, ale również na wstępie zdyskwalifikować firmę, dla której zasady etyki oraz szacunku w trudnych chwilach, nie istnieją.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra

Proces dochodzenia roszczeń odszkodowawczych jest na tyle złożony, iż kompetencje, wykształcenie i doświadczenie pełnomocnika ma istotny wpływ nie tylko na wysokość uzyskanych roszczeń, ale również na jakąkolwiek wypłatę odszkodowania od ubezpieczyciela. Zapytaj kancelarię jakiego rodzaju sprawami się zajmują, jakimi sukcesami mogą się pochwalić, czy w ewentualnym postępowaniu sądowym uzyskacie pomoc prawnika?

Współpraca z klientem

Pomoc w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych dla ofiar wypadków powinna przede wszystkim opierać się na wzajemnym zaufaniu i uczciwości. Rolą pełnomocnika winna być nie tylko pomoc co zrozumienie i dbanie o dobro klienta. Stały kontakt, informowanie o postępach na każdym etapie sprawy, to kluczowe elementy sukcesu przy tego rodzaju współpracy. To klient powinien decydować czy chce zawrzeć ugodę z ubezpieczycielem lub czy chce się angażować w postepowanie sądowe. Indywidualne podejście do klienta musi być normą dla każdej firmy zajmującej się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych.

O Nas

Nasi Specjaliści z branży odszkodowań o wieloletnim doświadczeniu codziennie walczą z firmami ubezpieczeniowymi o uzyskanie jak największych odszkodowań. Skuteczność naszej pracy oraz zadowoleni Klienci potwierdzają, iż najlepsza kancelaria odszkodowawcza to taka, która na pierwszym miejscu stawia dobro Klienta.

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną – doznałeś urazu wskutek wypadku, straciłeś bliską osobę skontaktuj się z nami. Nasz specjalista udzieli bezpłatnej porady na temat likwidacji szkody.

Co Nas wyróżnia?

 • Sprawy odszkodowawcze prowadzimy kompleksowo. Prawnik reprezentuje klienta zarówno przed ubezpieczycielem jak i w ewentualnym procesie sądowym przeciwko towarzystwu ubezpieczeniowemu.
 • Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu na temat okoliczności i skutków zdarzenia Nasz Specjalista dokonuje wstępnej analizy sprawy, jednocześnie przedstawiając poszkodowanemu sugerowane możliwości dochodzenia roszczeń i ich potencjalną wysokość.
 • Wynagrodzeniem firmy jest wyłącznie prowizja od uzyskanego i wypłaconego odszkodowania. Prosty schemat wynagradzania zawsze szczegółowo opisuje zawarta z klientem umowa.
 • Walczymy do końca oraz podejmujemy się spraw trudnych i skomplikowanych.
 • Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem Rzetelnej Firmy, czyli spełniamy wszystkie wymogi Kodeksu Etycznego w zakresie uczciwości i wiarygodności, a ponadto jesteśmy solidnym płatnikiem i wywiązujemy się na czas ze swoich zobowiązań.

Najlepsza kancelaria odszkodowawcza w Gdańsku – co zapewniamy osobom poszkodowanym w wypadkach?

 • bezpłatną weryfikację okoliczności zdarzenia,
 • ustalenia zasadności roszczeń oraz doradztwo w zakresie uzupełniania dokumentacji o dalsze badania i wizyty u innych specjalistów,
 • pomoc w ustaleniu podmiotu odpowiedzialnego za wypłatę odszkodowania i zgromadzeniu dowodów,
 • zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, ból, cierpienie psychiczne i pogorszoną sytuację życiową po wypadku,
 • zwrot kosztów leczenia, zakupu leków,
 • wyrównanie utraconych dochodów.