Skip to content

Sprawa naszego Klienta od początku nie była łatwa. Poszkodowany Pan Piotr wskutek potrącenia na przejściu dla pieszych doznał wielu urazów, których leczenie i powrót do zdrowia trwało blisko pół roku. Mimo, że piesi są szczególnie chronieni prawem i odszkodowanie z OC sprawcy przysługuje im nawet w przypadku przyczynienia, sprawca negował swoją winę, a ubezpieczyciel wstrzymywał wypłatę należnych świadczeń.

Co sprawiło, że kancelaria Kompensja zajęła się sprawą i zdecydowała walczyć o odszkodowanie za utratę zdrowia po wypadku komunikacyjnym Pana Piotra? Przede wszystkim wnikliwa ocena sprawy przez zespół prawników. Dzięki poznaniu akt wypadku, okoliczności, oceny zasadności roszczeń i chęci pomocy kolejnej poszkodowanej osobie, Kompensja zaczęła reprezentować Pana Piotra począwszy od wystąpienia do ubezpieczyciela z wnioskiem o wypłatę roszczeń.

W drodze postępowania Specjaliści Kompensji wykazali również wszelki koszty, które poniósł poszkodowany związane z procesem leczenia, zakupem leków czy dojazdem do placówek medycznych. Ponadto zweryfikowano również utratę zarobków oraz premii, które Pan Piotr mógłby otrzymać gdyby do wypadku nie doszło.

Sprawa Pana Piotra nie była łatwa, ale wymagała wytrwałości i rzetelności w jej prowadzeniu. Ostatecznie sprawa karna przeciwko sprawcy zakończyła się wyrokiem, co potwierdzało winę kierowcy pojazdu w sposób ostateczny, a ubezpieczyciela już nie tylko wnioskiem o odszkodowanie ze strony poszkodowanego, ale również wyrokiem sądu zobowiązywało do wypłaty świadczenia.

Sprawa Pana Piotra i uzyskanie 80 tysięcy złotych odszkodowania za utratę zdrowia po wypadku stała się nie tylko sukcesem firmy ale i potwierdzeniem rzetelności oraz skuteczności kancelarii. Jeżeli zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym luz straciłeś osobę bliską w takim zdarzeniu zadzwoń po bezpłatną poradę prawną + 48 797 670 906.

Nasza Kancelaria zajmuje się uzyskiwaniem zadośćuczynień, odszkodowań i innych świadczeń z każdej z polis. Ze względu na wieloletnie doświadczenie prawników działających w naszej kancelarii jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskanie możliwie wysokiego odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej analizy Państwa przypadku.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<