Polub nas na Facebooku

Podaj numer - oddzwonimy!

...lub wyślij do nas zapytanie

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy
i zagwarantuj sobie, że wypłacone
odszkodowanie będzie najwyższe z możliwych

Pomożemy Ci,
bo w odszkodowaniach jesteśmy najlepsi

Dowiedz się więcej

Zgłoszenie wypadku >
Imię i nazwisko*:
Telefon kontaktowy*:
Miejscowość:
Opis zdarzenia*:
Kod z obrazka *:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartch w zgłoszeniu dla potrzeb obsługi zlecenia zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. Zm.)

Doradca ds. Odszkodowań

 i rozpocznij karierę doradcy na terenie całego kraju

Kim jesteśmy?

Firma Kompensja zajmuje się kompleksową i profesjonalną obsługą wszelkiego rodzaju szkód, których efektem jest szkoda na zdrowiu, ze skutkiem śmiertelnym lub majątkowa. Priorytetem naszej działalności jest szybkie, skuteczne i kompleksowe uzyskanie możliwie najwyższego odszkodowania. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zapewniamy bezpośredni kontakt z pełnomocnikiem prowadzącym sprawę.

Czego oczekujemy?

Jeśli jesteś uczciwy i rzetelny, potrafisz zarządzać czasem, posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów i masz silną motywację na osiąganie celów to znaczy, że jesteś idealnym kandydatem na stanowisko: Doradca ds. odszkodowań.

Jakie zadania przed tobą stawiamy?

Do twoich zadań będzie należało docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach, budowanie własnego zespołu sprzedażowego oraz zarządzanie i motywowanie podległych współpracowników.

Co oferujemy?

  > Elastyczny czas pracy,

 > Jasną ścieżkę kariery w renomowanej firmie o zasięgu ogólnopolskim

> Wysokie wynagrodzenie, zaliczki, premie,

 > Programy motywacyjne,

 > Możliwość sfinansowania samochodu służbowego,

> Gwarancję najwyższej prowizji, w związku z uzyskiwaniem maksymalnych kwot świadczeń odszkodowawczych przez naszą Kancelarię,

> Stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą.

Aplikuj na stanowisko: Doradca ds. odszkodowań

Zapraszamy do współpracy osoby szukające zarówno stałej, jak i dodatkowej pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij CV na adres  rekrutacja@kompensja.pl wpisując w tytule DORADCA  lub zadzwoń +48 510-651-333.

Live Chat Software