Skip to content

Adwokat dla Firm

Wiele osób zastanawia się czy korzystać z usług Firm odszkodowawczych czy Kancelarii Adwokackiej przy różnego rodzaju sprawach prawnych. Często do naszej Kancelarii Odszkodowawczej zgłaszają się do nas klienci nie tylko w zakresie odszkodowania, ale również w zupełnie innych kwestiach takich jak pobicia, sprawy karne, mobing. Do kogo się zgłaszać w jakich sprawach? Odpowiedź brzmi: Wszystko zależy od tego jakiej pomocy potrzebujesz. Kancelarie Odszkodowawcze zajmują się typowo odszkodowaniami i mają duże doświadczenie w tym zakresie.

Jeżeli jednak interesuje Cię adwokat dla firm czy obsługa prawna firm  to warto zgłosić się do adwokata czy kancelarii adwokackiej.

Obsługa Prawna Firm

Obsługa Prawna Firm, Spółek nie musi być prowadzona przez Adwokata z okolicy. Większość tego typu usług odbywa się zdalnie, więc warto poszukać firmy, która kompleksowo zajmie się wszystkimi sprawami dotyczącymi obsługi prawnej firm jak:

  • Bieżąca obsługa prawna firm,
  • Przygotowanie, ocena i opiniowanie umów,
  • Pomoc w założeniu, łączeniu i przekształcaniu spółek,
  • Badania prawne firm, spółek i nieruchomości oraz przygotowywanie raportów,
  • Pomoc przy negocjacjach,
  • Doradztwo w zakresie likwidacji działalności gospodarczej lub spółki,
  • Obsługa prawna dotycząca windykacji i egzekucji należności,
  • Reprezentowanie przed organami państwowymi w ramach spraw administracyjnych,
  • Reprezentowanie przed sądami powszechnymi.

 

Wynagrodzenie

Co jest korzystniejsze dla firmy? Wynagrodzenie ryczałtowe czy godzinowe? W ogólnym rozrachunku stała obsługa prawna jest korzystniejsza cenowo dla Klienta niż doraźna pomoc godzinowa. W przypadku stałej obsługi prawnej czas realizacji również jest szybszy. Ryczałt – oznacza stałą miesięczną kwotę, obejmującą prace kancelarii adwokackiej w danym miesiącu. Rozliczanie godzinowe oznacza ustaloną stawkę godzinową, pomnożoną przez przepracowane godziny w danym miesiącu.

 

W powyższym artykule został poruszany temat obsługi prawnej dla firm, gdyż jest to usługa, którą można realizować zdalnie.

Jednak w przypadku, gdy szukasz adwokata do rozwodu tutaj lepiej skontaktować się z adwokatem z Twojej okolicy.

Zatem wszystko zależy od tego jakiej pomocy prawnej potrzebujesz.

W przypadku pomocy z uzyskaniem odszkodowania zapraszamy do kontaktu.