PARTNERZY – FIRMY

Dołącz do grona naszych partnerów

Kim jesteśmy?

Kompensja Sp. z o.o. jest jedną z najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań, pomagającym osobom poszkodowanym i ich bliskim uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne odszkodowania i świadczenia. Za priorytet swoich działań stawiamy skuteczne dochodzenie odszkodowań w najwyższych kwotach pieniężnych za poniesione straty osobowe i majątkowe.

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z instytucjami finansowymi, posrednikami finansowymi, ubezpieczeniowymi, firmami obsługującymi przedsiębiorstwa transportowe, z firmami które mają własne sieci sprzedaży. Zarówno pozytywne opinie klientów jak i zaufanie największych firm w Polsce, z którymi współpracujemy wskazują na to, że jesteśmy lojalnym i zaufanym Partnerem do współpracy.

Jak wygląda współpraca?

Przebieg współpracy to nie tylko pozyskiwanie klientów poszkodowanych z tytułu OC sprawcy ale również rozwój Państwa firmy poprzez dodatkowe źródło pozyskiwania klientów.

Posiadamy gotowy system operacyjny CRM zbudowany od podstaw pod system sprzedaży i współpracy z naszą firmą. System pozwala na klarowne dodawanie spraw, przekazywanie kontaktów oraz weryfikowanie naliczonych prowizji dla Państwa dzięki współpracy.

Korzyści dla partnera

  • Współpraca z firmą o najwyższych standardach w zakresie świadczenia usług dochodzenia roszczeń odszkodowawczych,
  • Zwiększenie przychodu firmy dzięki nowemu produktowi,
  •  Bezpłatne wprowadzenie produktu na rynek – brak kosztów wejścia do współpracy,
  • Udział w bardzo dynamicznie rozwijającym się rynku,
  • Powiększenie grona potencjalnych klientów do skorzystania z Państwa usług.

Szczegóły dotyczące współpracy z chęcią omówimy z Państwem podczas spotkania.

Napisz do nas: rekrutacja@kompensja.pl lub zadzwoń +48 510-651-333.