Skip to content

Specjalizacją kancelarii Kompensja jest pomoc osobom poszkodowanym uzyskać należną rekompensatę. Od początku działalności obsługujemy sprawy w zakresie wypadków komunikacyjnych, przy pracy, w rolnictwie oraz błędy medyczne. Sprawy naszych Klientów prowadzimy kompleksowo, począwszy od bezpłatnej analizy sprawy, po przygotowanie wniosku roszczeniowego do ubezpieczyciela, obsługę postepowania likwidacyjnego i ewentualny proces sądowy przeciwko Towarzystwu Ubezpieczeniowemu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników dochodzenie roszczeń odszkodowawczych w Kompensja przekłada się na wysokie kwoty odszkodowań oraz zadowolenie naszych klientów.

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych po wypadku – jak zgłosić swoją sprawę?

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz indywidualne podejście do Klienta to tylko niektóre z atutów naszej kancelarii. Od lat zajmujemy się profesjonalną obsługa szkód, których efektem jest szkoda na zdrowiu, ze skutkiem śmiertelnym lub majątkowym. Priorytetem naszej działalności jest szybkie, ale również rzetelne i kompleksowe uzyskanie możliwie najwyższej rekompensaty za wypadek dla naszych klientów.

Osobom, poszkodowanym w wypadkach zapewniamy:

  • pomoc w ustaleniu odpowiedzialności za wypadek, zgromadzeniu dowodów oraz wszelkiej niezbędnej dokumentacji potrzebnej do prowadzenia sprawy odszkodowawczej,
  • bezpłatne doradztwo prawne na etapie analizy sprawy,
  • zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, ból i cierpienie po wypadku,
  • zwrot kosztów leczenia, zakupu leków, dojazdów do placówek medycznych i wizyt u lekarzy specjalistów,
  • wyrównanie utraconego dochodu,
  • w przypadku niezdolności do pracy rentę wyrównującą utratę dochodów.

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych za wypadek – jakie kwoty?

Każda sprawa naszego klienta jest inna. Wiele z nich dotyczy osób, które odniosły bardzo poważne obrażenia lub straciły osoby bliskie w wypadku. Dzięki pełnemu zaangażowaniu oraz pracy prawników naszej kancelarii zawsze staramy się uzyskać roszczenia możliwie jak najwyższe i przede wszystkim adekwatne do poniesionej szkody. Z uwagi na to, że odszkodowania powypadkowe są roszczeniem indywidualnym, kwoty które uzyskujemy są zawsze dostosowane do wielkości cierpienia, krzywdy czy uszczerbku na zdrowiu poszkodowanego. Jakie kwoty odszkodowań uzyskujemy dla naszych Klientów? Poniżej kilka przykładów, które świadczą o naszej skuteczności:

Wypadek komunikacyjny ze skutkiem śmiertelnym – potrącenie na pasach

Pani Aneta została śmiertelnie potrącona na pasach. Od początku zajmowaliśmy się prowadzeniem sprawy dla rodziców oraz brata zmarłej. Na pierwszym etapie rozmów ubezpieczyciel wypłacił po 30 000 zł dla rodziców i 10 000 zł dla brata zmarłej. Łącznie 70 000 zł. Po 7 miesiącach pracy naszej kancelarii, wielu pism, rozmów z ubezpieczycielem doprowadziliśmy do wypłaty łącznej kwoty 450 000 zł dla 3 członków rodziny. Sprawa za zadośćuczynienie za śmierć została zakończona na etapie ugodowym (bez kierowania sprawy do sądu).

Motocyklista odszkodowanie za złamaną nogę

Nasz klient był poszkodowanym motocyklistą w wypadku komunikacyjnym. Doznał złamania kości strzałkowej i piszczelowej ze stawem rzekomym. Dodatkowo poszkodowany w okresie zwolnienia lekarskiego był niezdolny do pracy przez co uzyskaliśmy dla niego kwotę za utracony dochód. Propozycja ubezpieczyciela to 80 000 zł. Dla klienta docelowo uzyskaliśmy łącznie 350 000 zł odszkodowania. Kwota uzyskana bez sądu, co jest wielkim sukcesem naszej kancelarii.