Skip to content

Ile bierze firma odszkodowawcza

Prowizja 20%-25% netto jest standardem przyjętym w kancelariach odszkodowawczych, jednak sama prowizja nie jest gwarancją uzyskania najwyższego odszkodowania, dlatego należy zwrócić uwagę na cechy, które charakteryzują dobrą kancelarię odszkodowawczą.

 

Jak działają kancelarie odszkodowawcze?

W związku z tym, że na rynku cały czas rośnie liczba kancelarii odszkodowawczych, często ze strony osób zainteresowanych ich usługami pojawiają się następujące pytania:

  • Jak działają kancelarie odszkodowawcze?
  • Dlaczego mam wybrać akurat taką firmę odszkodowawczą?
  • Ile procent biorą firmy odszkodowawcze?
  • Czy to biuro odszkodowawcze może coś zrobić w mojej sprawie?

Cechy charakteryzujące dobrą firmę odszkodowawczą

Pierwszym punktem charakteryzującym odpowiednią kancelarię odszkodowawczą są pozytywne opinie na temat jej działalności. Przykładowo, opinie na temat naszej kancelarii można znaleźć w zakładce >> OPINIE <<. Ponadto, posiadanie wykwalifikowanej kadry, zapewniającej stały kontakt dotyczący sprawy swojemu klientowi jest kolejną przesłanką wskazującą na właściwą firmę odszkodowawczą. Takie działanie zapewnia Kancelaria Kompensja.

Kolejną istotną kwestią jest kwestia honorarium za wykonanie usługi.

Wynagrodzenie dla firmy odszkodowawczej

Po pierwsze, istotne jest, aby honorarium było pobierane dopiero (i tylko w przypadku) po uzyskaniu odszkodowania. Takie postępowanie zapewnia pełne bezpieczeństwo dla klienta, który nie ponosi żadnych finansowych skutków ewentualnego niepowodzenia procesu dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. W taki sposób postępuje między innymi Kancelaria Kompensja.

Na pytanie: Ile procent biorą firmy odszkodowawcze? – należy odpowiedzieć dość ogólnie, ponieważ stawki proponowane przez konkretne kancelarie odszkodowawcze potrafią się znacznie od siebie różnić, nawet w podobnych sprawach. Warto jednak pamiętać, że firma odszkodowawcza, która zaproponuje najniższy procent prowizji niekoniecznie jest najlepsza. Jakość usług kancelarii odszkodowawczych zależy od wielu czynników. Przy podejmowaniu decyzji o przekazaniu sprawy dla firmy odszkodowawczej, te czynniki należy rozpatrywać we wzajemnym powiązaniu ze sobą.

Nasza Kancelaria zajmuje się uzyskiwaniem zadośćuczynień, odszkodowań i innych świadczeń z każdej z polis. Ze względu na wieloletnie doświadczenie prawników działających w naszej kancelarii jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskanie możliwie wysokiego odszkodowania. W związku z tym zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej analizy Państwa przypadku.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<