Skip to content

Śmierć dziecka to dla rodziców niewiarygodna trauma. Tak nagła strata ukochanej pociechy potrafi doprowadzić do ciężkiego załamania. Na mocy przepisów prawa poszkodowani mają prawo do dochodzenia stosownej rekompensaty za doznaną krzywdę, ból i cierpienie. Podmiotem zobowiązanym do wypłaty roszczeń jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe, u którego sprawca zdarzenia wykupił polisę OC. Kancelaria Kompensja uzyskuje najwyższe zadośćuczynienie i odszkodowanie za śmierć dziecka. Szczycimy się pozytywnym referencjami od naszych Klientów. Wkładamy w każdą powierzoną sprawę maksimum zaangażowania. Wyręczamy poszkodowanych w większości czynności prawnych, by nie zwiększać negatywnych doznań po stracie ukochanej pociechy. Jesteśmy skuteczni w swoich działaniach i wysokie odszkodowanie po śmierci dziecka uzyskujemy do 30 dni od przyjęcia sprawy.

Wywalczymy dla Ciebie najwyższe odszkodowanie za śmierć dziecka. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim stażem!

Specjalizacją naszej kancelarii jest uzyskiwanie godnych odszkodowań dla rodzin osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w rolnictwie, przy pracy.

Warto współpracować z kancelarią Kompensja bo:

  • nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i zaliczek
  • nasze wynagrodzenie wypłacane jest za efekt w postaci prowizji po uzyskaniu odszkodowania
  • gwarantujemy kompleksową obsługę
  • wyręczamy poszkodowanych w większości czynności prawnych
  • kompletujemy niezbędną dokumentację warunkującą sukces postępowania
  • doradztwo prawnika na każdym etapie prowadzenia sprawy o odszkodowanie po śmierci dziecka
  • stosujemy przejrzyste umowy

Kancelaria Kompensja to najlepszy partner w walce o wysokie odszkodowanie za śmierć dziecka. Indywidualne podejście naszych specjalistów warunkuje sukces w każdej prowadzonej sprawie. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, dlatego zapewniamy, że w prowadzoną sprawę włożymy maksimum zaangażowania.