Skip to content

Zadośćuczynienie to forma rekompensaty dla osób, które na skutek wypadku straciły ojca. Tak tragiczne zdarzenie niesie niewyobrażalną traumę dla dzieci zmarłego. Na mocy przepisów kodeksu cywilnego, a także ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych prawo do odszkodowania uzyskuje zawsze rodzina ofiary, która nie była sprawcą feralnego zdarzenia. Kancelaria Kompensja szczyci się wysoką skutecznością, uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienie za śmierć ojca. Wiemy, jak wielką stratę odczuwają dzieci po śmierci taty, dlatego gwarantujemy wyręczenie w większości czynności prawnych. Nasza kompleksowa obsługa pozwala uzyskać wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć ojca w zaledwie 30 dni od daty zgłoszenia sprawy.

Wysokie zadośćuczynienie za śmierć ojca to specjalność kancelarii Kompensja

Dochodzenie rekompensaty po śmierci ojca wymaga odpowiedniej znajomości prawa, a także posiadania rozbudowanych zdolność negocjacyjnych. Prowadzenie rozmów ze sztabem prawników zakładu ubezpieczeń nie jest tematem łatwym. Kancelaria Kompensja uzyskuje dla poszkodowanych:

  • zadośćuczynienie za śmierć ojca
  • stosowne odszkodowanie
  • zwrot kosztów pogrzebu
  • renty

Należy podkreślić, że wysokość rekompensaty w ramach zadośćuczynienie ustalana jest w oparciu o więzi i relacje emocjonalne pomiędzy zmarłym, a poszkodowanym. Ubezpieczyciel zawsze szacuje rozmiar szkody i poniesionej krzywdy, a także wpływ zdarzenia na dalsze życie roszczącego. W przepisach prawa nie znajdziemy taryfikatora, który wskazywałby, jakie środki pieniężne są należne dzieciom zmarłego. Wysokość roszczeń jest niezwykle płynna, dlatego od rzetelnego przygotowania i siły argumentacji zależeć będzie uzyskane zadośćuczynienie za śmierć ojca. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej porady prawnej. Nasi specjaliści po zapoznaniu się ze sprawa nakreślą możliwości odszkodowawcze.

Zadzwoń po bezpłatną poradę.
Działamy na terenie całej Polski: 797-670-906