Skip to content

Kompetencje

Jesteśmy jedną z firm odszkodowawczych działających w Gdańsku. Podobnie jak nasze miasto staramy się być dynamiczni, otwarci i rzetelni w swoich działaniach.

Uzyskanie odszkodowania i zadośćuczynienia od ubezpieczyciela stanowi bardzo złożony proces wymagający niejednokrotnie wielokierunkowych działań i wiedzy z szerokiego zakresu prawa cywilnego, karnego, ubezpieczeniowego, prawa pracy, a także specjalistycznej wiedzy medycznej oraz technicznej.

Nasi Prawnicy stale powiększają swoje kompetencje i umiejętności w każdej ze wskazanych gałęzi prawa w celu zapewnienia Państwu jak najlepszej obsługi prawnej.

Zaufanie

Dla skutecznego poprowadzenia procesu o uzyskanie odszkodowania należy przede wszystkim dokonać wyboru doświadczonego i rzetelnego pełnomocnika.

Prawnicy Naszej Kancelarii stawiają przede wszystkim na bezpośredni kontakt z Państwem- zarówno ten osobisty, telefoniczny oraz elektroniczny. Staramy się być dla Państwa dostępni w jak największym zakresie, odpowiadając na wszystkie pytania i wątpliwości. Zaufanie  Państwa do Naszej wiedzy i umiejętności jest dla nas priorytetem.

Zaufanie Naszych Klientów przekłada się na 100% pozytywne dobre opinie, wyrażone m.in.
w portalu: https://www.opineo.pl/opinie/kompensja-pl, który umożliwia dodawanie wiarygodnych opinii.

Przez cały proces likwidacji szkody staramy się być blisko Państwa, informując o prowadzonych działaniach.

Zespół Naszej Kancelarii pozwoli Państwu uzyskać bezpłatną analizę sprawy, wycenę uszczerbku na zdrowiu, precyzyjnie określi roszczenia jak i rzetelnie poprowadzi proces o uzyskania odszkodowania.