Skip to content

Fachowa opieka prawna

Jesteśmy jedną z firm odszkodowawczych działających na terenie Trójmiasta tj. Gdańska, Gdyni i Sopotu. Podobnie jak Trójmiasto staramy się być dynamiczni, otwarci
i rzetelni w swoich działaniach.

W uzyskaniu jak najwyższego odszkodowania pomagamy osobom z całej Polski, aktywnie prowadząc postępowanie likwidacyjne, a w razie konieczności sądowe z Ubezpieczycielem. Mamy pełną świadomość, iż wysokie odszkodowanie pozwala niejednokrotnie wrócić osobom Poszkodowanym do zdrowia, zapewnić im fachową opiekę
i dostęp do opieki medycznej. W porozumieniu z Ubezpieczycielem znajdujemy najlepsze ośrodki rehabilitacyjne i lecznicze.

W przypadku wypadków śmiertelnych staramy się zapewnić całej rodzinie nie tylko uzyskanie jak najwyższej pomocy finansowej, ale także pomóc w innych trudnościach, które napiętrzyły się po śmierci bliskiej osoby, zawsze kierując się przy tym dużą dozą empatii.

W swoich działaniach zawsze kierujemy się dobrem osób Poszkodowanych, wybieramy takie rozwiązania sporu z Ubezpieczycielem by było najlepsze dla osoby bezpośrednio zainteresowanej, zawsze precyzyjne tłumaczymy podjęte przez Nas działania oraz ich cel, tak by czuli się Państwo bezpiecznie ze świadomością, iż Państwa sprawy zostały powierzone specjalistom w swojej dziedzinie.

Skuteczna likwidacja szkody

Uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia od ubezpieczyciela stanowi bardzo złożony proces wymagający niejednokrotnie wielokierunkowych działań i wiedzy z szerokiego zakresu prawa cywilnego, karnego, ubezpieczeniowego, prawa pracy, a także specjalistycznej wiedzy medycznej oraz technicznej.

Nasi Prawnicy stale powiększają swoje kompetencje i umiejętności w każdej ze wskazanych gałęzi prawa w celu zapewnienia Państwu jak najlepszej obsługi prawnej.

Zaufanie Naszych Klientów przekłada się na 100% pozytywne dobre opinie, wyrażone m.in.
w portalu: https://www.opineo.pl/opinie/kompensja-pl, który umożliwia dodawania wiarygodnych opinii.

Zespół Naszej Kancelarii pozwoli Państwu uzyskać bezpłatną analizę sprawy, wycenę uszczerbku na zdrowiu, precyzyjnie określi roszczenia jak i rzetelnie poprowadzi proces o uzyskania odszkodowania.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<