Skip to content

Prawo chroni poszkodowanych i ich bliska umożliwiając im dochodzenie szerokiego katalogu roszczeń odszkodowawczych. Uzyskanie świadczeń w odpowiedniej wysokości może pomóc zrekompensować poniesione szkody. Świadomość odszkodowawcza w Polsce wzrasta, dlatego poszkodowani coraz częściej decydują się na dochodzenie odszkodowania z pomocą kancelarii odszkodowawczej. Profesjonalne wsparcie zdecydowanie zwiększa szanse na uzyskanie godnej rekompensaty. Na czym jednak polega pomoc prawna w odszkodowaniach? O tym powiemy w dalszej części artykułu.

Profesjonalny pełnomocnik to szansa na wyższe odszkodowanie

Poszkodowani zainteresowani skorzystaniem z profesjonalnego wsparcia bardzo często zastanawiają się na czym polega pomoc w odszkodowaniach. Warto przybliżyć tę kwestię, gdyż z pewnością ułatwi to podjęcie decyzji o nawiązaniu współpracy wielu poszkodowanym. Profesjonalna pomoc w odszkodowaniach obejmuje m. in.:

  • profesjonalną analizę sprawy wraz z oceną zgromadzonej dokumentacji pod kątem szansy na uzyskanie odszkodowania
  • wskazanie, jakie dokumenty poszkodowany powinien jeszcze uzyskać. Pomoc przy wystąpieniu o odpowiednie zaświadczenia, dokumenty
  • przygotowanie wszelkich pism niezbędnych do prowadzenia sprawy
  • bieżący kontakt z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Prowadzenie negocjacji w imieniu poszkodowanego
  • reprezentacja poszkodowanego w postępowaniu sądowym (jeśli roszczący jest zainteresowany rozstrzygnięciem sprawy na etapie sądowym)

Zakres wsparcia kancelarii odszkodowawczej jest zawsze dostosowany do wymagań danej sprawy. Powyższe rozwinięcie stanowi jedynie podstawowe zadania, jakie realizuje doświadczona i rzetelna kancelaria odszkodowawcza.

Czy warto skorzystać z pomocy w dochodzeniu odszkodowania?

Wsparcie doświadczonego specjalisty jest nieocenione przy prowadzeniu spraw o zadośćuczynienie za śmierć bliskiego, czy odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. To świadczenia, które umożliwiają uzyskanie poszkodowanemu znacznych środków pieniężnych, dlatego nie warto przez brak odpowiedniej wiedzy prawnej skazywać się na zaniżone świadczenie. Należy podkreślić, że uzyskanie zadośćuczynienia za śmierć bliskiego jest niezwykle trudne. Wysokość świadczenia jest całkowicie uznaniowa. Od rzetelności dokumentacji, wniosku odszkodowawczego i umiejętności prowadzenia sprawy zależy w dużej mierze, jakie środki pieniężne zostaną nam przyznane. Doświadczona kancelaria odszkodowawcza posiada własny zespół specjalistów, którzy gwarantują kompleksowe wsparcie na każdym etapie prowadzenia sprawy. Dochodząc odszkodowania lub zadośćuczynienia należy bardzo dokładnie przemyśleć kwestię powierzenia uzyskiwania świadczeń profesjonalistom. Kancelaria Kompensja zachęca do skorzystania z bezpłatnej porady prawnej. Nasi specjaliści po przeanalizowaniu sprawy wskażą, jakie możliwości odszkodowawcze widzimy w sprawie.

Nasza Kancelaria zajmuje się uzyskiwaniem zadośćuczynień, odszkodowań i innych świadczeń z każdej z polis. Ze względu na wieloletnie doświadczenie prawników działających w naszej kancelarii jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskanie możliwie wysokiego odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej analizy Państwa przypadku.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<