Skip to content

Obecnie na rynku odszkodowań jest bardzo dużo firm, które świadczą usługi w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Klient szukający pomocy ma niewątpliwie szeroki wybór firm lokalnych oraz takich, które swoje oddziały posiadają w całym kraju. Jak jednak wybrać tą która jest rzetelna i poprowadzi Twoją sprawę od początku do końca aż do uzyskania należnej rekompensaty? Jak sprawdzić czy firma jest wiarygodna i można jej zaufać?

Zobacz, jak to wygląda w Naszej firmie…

Kompensja odszkodowania Gdańsk specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych dla osób, które w wypadkach odniosły szkodę osobową lub materialną. Wypadki, w których pomagamy, to zdarzenia komunikacyjne, wypadki w rolnictwie, w pracy oraz błędy medyczne. Kompleksowa obsługa Naszych klientów polega na reprezentowaniu ich w postępowaniu przed ubezpieczycielem OC zobowiązanym do wypłaty odszkodowania według określonych prawem przepisów i procedur. Z uwagi na ten fakt, każdą sprawą zajmuje się prawnik, który posiada rozległą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie prawa dotyczących roszczeń cywilnych.

W toku postępowania o dochodzenie odszkodowania, prawnik jest pełnomocnikiem klienta, którego celem jest uzyskanie możliwie pełnej rekompensaty za poniesioną szkodę.

Dlaczego warto się do NAS zgłosić?

 • ponieważ każdą sprawę prowadzimy rzetelnie i profesjonalnie poprzez dokumentowanie wszelkich negatywnych następstw wypadku,
 • współpraca na jasnych i przejrzystych zasadach – nie pobieramy żadnych zaliczek ani opłat wstępnych, wynagrodzenie Kancelarii stanowi prowizja rozliczana dopiero po uzyskaniu przez firmę należnego odszkodowania,
 • wyróżnieni certyfikatem Rzetelna Firma jesteśmy gwarantem wypłacalności i działań w zakresie uczciwości i rzetelności,
 • przed podjęciem współpracy o dochodzenie odszkodowania, bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę (otrzymasz informację zwrotną na temat możliwości uzyskania odszkodowania oraz szacunkowej kwoty Twojej rekompensaty za wypadek),
 • posiadając sieć Przedstawicielstw w całej Polsce jesteśmy w stanie dotrzeć do Klienta w każdym miejscu w kraju,
 • w swoich działaniach nie ograniczamy się do standardowych działań i procedur w procesie odzyskiwania odszkodowania; działamy nieszablonowo, każdą sprawę traktujemy indywidualnie i opracowujemy skuteczną taktykę na uzyskanie najwyższego odszkodowania dla Klienta.
 • współpracując z Naszą firmą otrzymasz stałą opiekę osoby prowadzącą Twoją sprawę oraz informacje zwrotne na każdym etapie procesu odszkodowawczego; wszystkie decyzje są konsultowane z Klientem i podejmowane zgodnie z jego wolą.

W jakich sprawach możemy Ci pomóc?

Jako profesjonaliści z branży odszkodowawczej nie boimy się spraw trudnych ani skomplikowanych. Pomagamy nawet wówczas gdy inne firmy odmówią ci współpracy i podjęcia się Twojej sprawy. Doświadczenie nauczyło nas również, a praktyka pokazała, iż jesteśmy w stanie uzyskać kwoty odszkodowań wyższe niż konkurencja.

Dlaczego jesteśmy tak przekonani o swojej skuteczności? Ponieważ mówią nam o tym efekty Naszej pracy oraz zadowoleni i usatysfakcjonowani Klienci.

W wypadkach komunikacyjnym pomagamy poszkodowanym pieszym, pasażerom oraz kierowcom pojazdów. Walczymy o najwyższą rekompensatę nawet jeśli kierowca nie miał wykupionej polisy OC lub uciekł z miejsca wypadku, pomagamy poszkodowanym, którym ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania lub zaniża należne roszczenia. Podejmujemy się pomagać poszkodowanym w wypadkach przy pracy oraz osobom, które ucierpiały w pracy na gospodarstwie rolnym. Dodatkowo specjalizujemy się w zdarzeniach i obsłudze prawnej dla rodzin ofiar wypadków.

Pamiętaj, że bezpłatnie analizujemy każdą sprawę. Jeżeli:

 • ubezpieczyciel odmówił ci wypłaty odszkodowania,
 • nie zgadzasz się z decyzją ubezpieczyciela co do wysokości otrzymanych świadczeń,
 • masz wątpliwości i nie wiesz czy możesz otrzymać odszkodowanie, ponieważ przyczyniłeś się do wypadku lub
 • nie wiesz od kogo możesz domagać się odszkodowania ponieważ sprawca uciekł z miejsca wypadku.

Wystarczy że zadzwonisz do naszego biura. Poradzimy Ci jakie kroki powinieneś podjąć aby uzyskać najwyższą rekompensatę za wypadek.

Autor: Przemysław Ziółkowski