Skip to content

Kompensja Sp. z o.o. jest biurem prawnym, które specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych od podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody. Obsługujemy sprawy osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy,  w rolnictwie, również reprezentujemy pokrzywdzonych wskutek błędów w sztuce lekarskiej.

Obecnie na terenie całej Polski poszukujemy osób, które dołączą do Naszego zespołu i aktywnie przyczynią się do realizowania misji firmy, którą jest pomoc osobom poszkodowanym w uzyskaniu maksymalnych kwot odszkodowań. Jeżeli czytasz ten artykuł, znaczy to tyle, że ciągle szukasz firmy z którą chciałbyś nawiązać współpracę. Zapoznaj się z tym co dla Ciebie przygotowaliśmy, spróbuj również porównać oferty Naszej konkurencji. Poświęć jednak chwilę i dowiedz się co możemy ci zaoferować.

Powypadkowe odszkodowania – praca dla osób ambitnych.

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego tylko nieliczni odnoszą sukces w tej branży? Dlaczego tak trudno jest zdobyć zaufanie Klienta? Można sądzić, że konkurencja jest na tyle duża, że zwyczajnie potrzeba wiele lat pracy i doświadczenia aby odnieść zadowalające wyniki. Otóż, kluczem sukcesu są solidne podstawy. Rzetelność, indywidualne podejście do Klienta, sprawdzone metody działania to tylko niektóre z nich.

Na co w takim razie należy zwrócić uwagę? Co proponujemy osobom, które chcą się zaangażować w pracę na stanowisku Agenta ds. Odszkodowań?

  • ciekawą i samodzielną pracę, z jednoczesnym wsparciem pracowników Kancelarii na każdym etapie współpracy,
  • szkolenia merytoryczne i motywacyjne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne z możliwością budowania własnej grupy sprzedażowej,
  • bezzwrotne zaliczki, za każdą sprawę przyjętą do obsługi przez Kancelarię,
  • bezpłatne materiały reklamowe.

Solidne podstawy zatrudnienia, to dla każdego gwarancja stabilizacji oraz źródło motywacji do działania. Współpracując z firmą, która zagwarantuje ci jasne i przejrzyste warunki kooperacji pracujesz lepiej niż inni. To cię wyróżnia wśród konkurencji i daje Ci możliwość pierwszych sukcesów w bardzo niedługim czasie.

Czego oczekujemy? Przede wszystkim zaangażowania i motywacji. Zdania, które będziesz realizował, to m. in.:

  • aktywne pozyskiwanie klienta wśród osób poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach / zdarzeniach losowych,
  • budowanie własnej grupy doradców, z której uzyskiwany jest dodatkowy dochód (nadprowizja),
  • profesjonalne i rzetelne reprezentowanie firmy w codziennych działaniach,
  • praca w bardzo szybko rozwijającej się branży odpornej na kryzys.

Jeżeli masz pytania, możesz się z Nami skontaktować mailowo, pod adresem rekrutacja@kompensja.pl lub telefonicznie po numerem +48 510 651 333