Skip to content

Odszkodowanie po wypadku drogowym z OC sprawcy – co zrobić po wypadku komunikacyjnym?

Osoba poszkodowana w wypadku komunikacyjnym powinna w pierwszej kolejności udać się do odpowiedniej placówki medycznej, w celu udzielenia jej pomocy, a także postawienia właściwej diagnozy po urazie.

Równie istotne w kwestii starania się o odszkodowanie po wypadku drogowym z OC sprawcy jest wezwanie funkcjonariuszy Policji albo sporządzenie odpowiedniego oświadczenia po wypadku komunikacyjnym, w celu wskazania osoby winnej spowodowania wypadku komunikacyjnego. Spowodowane jest to faktem, że kwota odszkodowania po wypadku drogowym wypłacana jest z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego.

Kolejnym krokiem jest zgłoszenie swojego roszczenia do Towarzystwa Ubezpieczeniowego, które jest odpowiedzialne za wypłatę odszkodowania po wypadku drogowym z OC sprawcy. W przypadku ewentualnych trudności, a także pytań związanych z tym tematem, zapraszamy po bezpłatną poradę i darmową wstępną analizę sprawy do Kancelarii Kompensja.

Czy jeżeli proces mojego leczenia wciąż trwa, mogę ubiegać się o odszkodowanie po wypadku drogowym z OC sprawcy?

Należy wskazać, że osoba poszkodowana w wypadku komunikacyjnym może już w trakcie leczenia uzyskać częściowe roszczenie, a potem kontynuować uzyskiwanie dalszej kwoty odszkodowania po wypadku drogowym z OC sprawcy, dostarczając między innymi dalszą dokumentację medyczną związaną z procesem leczenia, a także dowody poniesionych na leczenie kosztów, takich jak np. faktury za wizyty specjalistyczne albo rehabilitację.

Kancelaria Kompensja – podejście do klienta

W związku z tym, że przeprowadziliśmy już bardzo dużo spraw o odszkodowanie po wypadku drogowym z OC sprawcy, czy też o zadośćuczynienie za stratę osoby bliskiej – wypracowaliśmy jasne zasady współpracy z naszymi klientami, które opierają się między innymi na:

  • każdorazowo indywidualnym podejściu do klienta,
  • rzetelności – mają Państwo stały, indywidualny kontakt z osobą prowadzącą Państwa sprawę,
  • braku pobierania jakichkolwiek zaliczek, czy opłat wstępnych,
  • skuteczność – wielokrotnie udało nam się uzyskać kwotę zdecydowanie wyższą, niż proponowało pierwotnie osobie poszkodowanej Towarzystwo Ubezpieczeniowe,
  • dokonaniu bezpłatnej, wstępnej analizy sprawy,
  • działaniu na terenie całego kraju.

Nasza Kancelaria zajmuje się uzyskiwaniem zadośćuczynień, odszkodowań i innych świadczeń z każdej z polis. Ze względu na wieloletnie doświadczenie prawników działających w naszej kancelarii jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskanie możliwie wysokiego odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej analizy Państwa przypadku.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<