Skip to content

Specjalizacją Naszej firmy jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych. W ofercie Kancelarii znajduje się obsługa spraw po wypadkach komunikacyjnych, przy pracy oraz w gospodarstwie rolnym. Co do zasady podmiotem, od którego uzyskujemy należne świadczenia jest ubezpieczyciel odpowiedzialności cywilnej sprawcy wypadku, jednak zajmujemy się również likwidacją szkód z polis NNW czy AC.

Odszkodowanie z oc przysługuje wszystkim osobom, które w danym zdarzeniu nie są uznane sprawcą wypadku. Każdą sprawę przed rozpoczęciem współpracy wnikliwe analizujemy pod kątem możliwości uzyskania należnych świadczeń, jak również po toaby móc przedstawić klientowi indywidualną ofertę oraz szacowane kwoty należnego odszkodowania.

Jak w takim razie można zgłosić do Nas sprawę do analizy? Jest kilka możliwości:

  • możecie Państwo zadzwonić pod numer obsługi klienta +48-797-670-906 i zgłosić sprawę do analizy telefonicznie. W trakcie rozmowy uzyskacie odpowiedzi na wszystkie pytania oraz otrzymacie instrukcję dalszych kroków dotyczących prowadzenia Państwa sprawy.
  • również wygodnym sposobem jest zgłoszenie szkody za pośrednictwem Internetu. Na stronie głównej www.kompensja.pl znajdziecie Państwo formularze za których pośrednictwem możecie opisać swoją sprawę, podać dane do kontaktu i wysłać do Naszej firmy.
  • dodatkowo udostępniliśmy również formularz, w którym można podać swój numer telefonu po to, abyśmy to my do Państwa oddzwonili.

Prawda, że to bardzo proste?

Jeżeli jednak chcielibyście się Państwo spotkać z Nami osobiście, zapraszamy do siedziby biura obsługi klienta w Gdańsku na ulicy Marynarki Polskiej 96.

Pragniemy zaznaczyć, iż zarówno zgłoszenie sprawy, jej analiza prawna, jak również spotkanie z naszym Specjalistą ds. Odszkodowań jest bezpłatne. Co ważniejsze po podjęciu decyzji o współpracy nie ponosicie Państwo żadnych kosztów. Umowa o dochodzenie odszkodowania z oc nie przewiduje również żadnych zaliczek.  Wynagrodzeniem Kancelarii jest prowizja, która rozliczana jest z klientem dopiero wówczas gdy uzyskamy dla Państwa odszkodowanie.

Jak wygląda proces dochodzenia odszkodowania z oc sprawcy w Naszej firmie? Zdradzimy tylko tyle, iż mam sprawdzony sposób na uzyskanie jak najwyższej rekompensaty. Pamiętaj, że nie musisz być ubezpieczony aby uzyskać odszkodowanie, nie musisz być też prawnikiem aby starać się o odszkodowanie oc. Wystarczy, że do Nas zadzwonisz!

odszkodowanie z oc