Skip to content

W kancelarii Kompensja jesteśmy przekonani, że najcenniejszym kapitałem, który stanowi o jej dynamicznym rozwoju są ludzie. Dzięki temu przeświadczeniu swoim współpracownikom dajemy szansę pracy w renomowanej firmie, możliwość rozwoju zawodowego, bezpieczeństwo zatrudnienia i najlepszych rozwiązań wspomagających codzienną pracę.

Odszkodowania – współpraca, która się opłaca

Praca z partnerem jakim jest Kompensja to niewątpliwie ogromne możliwość rozwoju i wpływania na swoją ścieżkę zawodową. Naszych współpracowników wspieramy w działaniach promocyjnych, w rozmowach z Klientem, proponujemy i zachęcamy do korzystania z wielu programów motywacyjnych i lojalnościowych. Dzięki zaangażowaniu i systematycznej pracy w szybki sposób Nasi współpracownicy zaczynają zarabiać pierwsze pieniądze. Ponadto kwoty odszkodowań, które uzyskujemy dla Naszych Klientów dają dodatkową motywację, aby pracować konsekwentnie i osiągać założone cele.

Nieograniczone dochody

Współpraca w odszkodowaniach to możliwość planowania swoich dochodów i uzyskiwania zysków na nieograniczonym poziomie. System prowizyjny, który proponujemy i możliwość budowania własnej struktur w praktyce umożliwia uzyskiwanie nieograniczonych zarobków. Jak to działa? Zasada jest bardzo prosta. Pracując jako Specjalista ds. odszkodowań za każdą podpisaną umowę z klientem i uzyskane odszkodowanie otrzymujesz stosowną prowizję. Jeżeli w między czasie będziesz działał również jako lider budując swoją własną strukturę, każda osoba należąca do twojej grupy sprzedażowej będzie zarabiała również na Ciebie. Oprócz spraw własnych otrzymasz również nad prowizję, która stanowi różnicę prowizji własnej i osoby z Twojej grupy.

Odszkodowania – współpraca, motywacja i osiąganie celów

W każdej pracy bardzo istotne jest to, aby odpowiednio planować swoje zadania i realizować je poprzez odpowiednią motywację. W Kompensja powiemy Ci jak pracować skutecznie i osiągać założone cele. Bogaty system szkoleniowy oraz wsparcie merytoryczne pracowników kancelarii pozwala na osiągnięcie ponadprzeciętnych wyników już w pierwszych miesiącach pracy. Dzięki licznym konkursom sprzedażowym i lojalnościowym motywujemy do konsekwentnej i ambitnej pracy.

Jakie zadania będziesz realizował jako Specjalista ds. Odszkodowań? Do twoich obowiązków będzie należało:

  • Aktywne pozyskiwanie klienta tj. osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych (kierowcy, pasażerowie, piesi, rowerzyści, motocykliści) lub osób, które w wypadkach komunikacyjnych straciły bliskie osoby.
  • Aktywne budowanie własnej grupy doradców, z których uzyskiwany jest dochód pasywny.
  • Rzetelne i profesjonalne reprezentowanie firmy w zakresie informowania klientów o możliwości uzyskania świadczeń odszkodowawczych.

Co gwarantujemy?

  • Proste i przejrzyste zasady współpracy.
  • Wsparcie pracowników Kancelarii na każdym etapie współpracy.
  • Wysokie zarobki, zależne od efektywnego pozyskiwania klienta, sięgające nawet 10 tys. zł już w pierwszych miesiącach pracy (atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne).
  • Szkolenia merytoryczne i motywacyjne, konkursy sprzedażowe.
  • System informatyczny, w którym uzyskasz informacje na temat zleconych spraw, swoich finansów, znajdziesz tam również wszystkie niezbędne informacje i dokumenty.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w odszkodowaniach zadzwoń + 48 797 670 906 lub wyślij swoje CV na adres rekrutacja@kompensja.pl. Odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy Ci model współpracy odpowiadający Twoim potrzebom.