Skip to content

Jak napisać wniosek o wypłatę odszkodowania?

Biorąc pod uwagę fakt, że liczba osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych na terenie naszego kraju wciąż jest znaczna, aktualne pozostaje pytanie: jak napisać wniosek o wypłatę odszkodowania?

Wiele osób zastanawia się, czy powinno to zrobić samemu lub czy należy powierzyć to zadanie profesjonalnej kancelarii odszkodowawczej. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, ponieważ zależy od wielu czynników związanych z konkretnym wypadkiem komunikacyjnym.

Czy powinienem napisać wniosek o wypłatę odszkodowania samemu?

Wypadek komunikacyjny, a także potrzeba walki o odszkodowanie może dotknąć każdego. Poszkodowany lub jego rodzina często nie posiadają specjalistycznej wiedzy prawniczej oraz świadomości jakie roszczenia im przysługują. W takich sytuacjach człowiek często czuje się zagubiony i nie widzi nadziei na otrzymanie odpowiedniego odszkodowania lub zadośćuczynienia.

Mając świadomość, że Ubezpieczyciele często zaniżają wysokość wypłacanych świadczeń, a także chcąc ograniczyć formalności oraz stres związany z postępowaniem odszkodowawczym – warto skorzystać z pomocy dobrej kancelarii odszkodowawczej, np. takiej jak Kancelaria Kompensja.

Kancelaria Kompensja – co nas charakteryzuje?

Przede wszystkim możemy pochwalić się wieloma przeprowadzonymi sprawami, dotyczącymi bardzo szerokiego spektrum spraw. Co więcej, odnieśliśmy w nich znaczące sukcesy, o których można przeczytać na naszej stronie internetowej w zakładce >> NASZE SUKCESY <<.

Ponadto wyróżniamy się bardzo dobrymi zdolnościami negocjacyjnymi, które pozwoliły nam wiele razy uzyskać kwotę świadczenia kilkukrotnie wyższą niż pierwotnie proponowało Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Należy podkreślić, że za każdym razem dążymy do ugodowego załatwienia sporu, tak aby sprawa trwała możliwie najkrócej. W ten sposób ograniczamy formalności związane z dochodzeniem odszkodowania, co pozwala także zmniejszyć stres naszych klientów związany z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.

Podsumowując, wniosek o wypłatę odszkodowania można napisać samemu, jednak skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy odszkodowawczej może znacząco to działanie ułatwić i uczynić je dużo bardziej efektywnym, co może przyczynić się do uzyskania znacznie wyższej kwoty odszkodowania, czy zadośćuczynienia.

Nasza Kancelaria zajmuje się uzyskiwaniem zadośćuczynień, odszkodowań i innych świadczeń z każdej z polis. Ze względu na wieloletnie doświadczenie prawników działających w naszej kancelarii jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskanie możliwie wysokiego odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej analizy Państwa przypadku.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<