Skip to content

W jakim celu istnieją kancelarie odszkodowawcze?

Kancelarie odszkodowawcze takie jak Kancelaria Kompensja działają po to, aby pomagać osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych w walce o możliwie najwyższe odszkodowanie z OC sprawcy/zadośćuczynienie/inne świadczenia po wypadku samochodowym.

Niestety, na terenie Polski wciąż mamy do czynienia ze znaczną ilością wypadków samochodowych, czasem nawet śmiertelnych, a w związku z tym wciąż znaczna jest ilość osób, które potrzebują pomocy w walce o odpowiednie odszkodowanie z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego.

Z jakich środków pokrywana jest kwota odszkodowania po wypadku samochodowym?

Kwota odszkodowania po wypadku samochodowym wypłacana jest z OC sprawcy takiego zdarzenia drogowego. W sytuacji, gdy nie jest to z jakichś powodów możliwe – pieniądze wypłaca Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

odszkodowanie po wypadku samochodowym, które wypłacane jest z OC sprawcy można ubiegać się 3 lata od wypadku (gdy wypadek komunikacyjny stanowił wykroczenie) albo 20 lat od wypadku komunikacyjnego (gdy zdarzenie drogowe stanowiło przestępstwo).

O jakie świadczenia można ubiegać się po wypadku samochodowym poza odszkodowaniem z OC sprawcy?

Wśród świadczeń w walce o które (poza odszkodowaniem z OC sprawcy) osobom poszkodowanym w wypadkach samochodowych pomaga Kancelaria Kompensja można wyróżnić:

  • zadośćuczynienie,
  • zwrot kosztów leczenia,
  • wyrównanie utraconych zarobków,
  • zwrot kosztów dojazdów do placówek medycznych,
  • zwrot kosztów rehabilitacji,
  • i wiele, wiele innych świadczeń.

Do każdej zgłoszonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie, tak aby najlepiej pomóc naszym klientom. Dokonujemy wstępnej, bezpłatnej analizy sprawy, ani nie pobieramy jakichkolwiek opłat wstępnych, czy zaliczek.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą kancelarią odszkodowawczą, działamy na terenie całego kraju.

Nasza Kancelaria udziela bezpłatnych porad prawnych osobom poszkodowanym w wypadkach i dochodzeniem dla nich roszczeń ze zdarzeń drogowych. Ze względu na wieloletnie doświadczenie prawników działających w naszej kancelarii jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskanie możliwie wysokiego odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią odszkodowawczą w celu bezpłatnej analizy Państwa przypadku.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<