Skip to content

Branża odszkodowań powypadkowych to obecnie w Polsce jedna z najprężniej rozwijających się dziedzin usług prawnych. Osoby poszkodowane nie tylko mają możliwość skorzystania z pomocy profesjonalistów, ale przede wszystkim mogą liczyć na uzyskanie adekwatnych kwot za poniesioną szkodę osobową czy rzeczową.

Nasza firma odszkodowania powypadkowe rości od podmiotów odpowiedzialnych za wypłatę należnych świadczeń. Z reguły jest to ubezpieczyciel OC sprawcy. Oferta, czyli zakres obsługiwanych zdarzeń to:

Z perspektywy Klienta najistotniejszą rzeczą jest profesjonalizm pełnomocnika oraz kompleksowość obsługi. W naszej firmie każdą sprawą zajmuje się prawnik, którego specjalizacja i zakres wiedzy odpowiada problematyce sprawy odszkodowawczej której będzie pełnomocnikiem przez cały proces dochodzenia należnych roszczeń dla Klienta. W toku postępowania nasi prawnicy zasięgają dodatkowo porad oraz konsultacji u innych specjalistów z zakresu medycyny, biegłych sądowych czy rzeczoznawców. Wszelkie decyzje podejmowane są za zgodą Klienta, zawsze z ideą wspólnego dobra, którym jest uzyskanie należnej rekompensaty adekwatnej do poniesionej szkody i krzywdy osoby poszkodowanej w wypadku.

Często w rozmowach z Klientami słyszymy pytania czy Kompensja to firma godna zaufania? Jaką gwarancję możemy dać Klientowi, że firma odszkodowania za wypadek uzyska i nie oszuka Klienta?

Pierwsza podstawowa rzecz to jasne i przejrzyste zasady współpracy. Od naszych klientów nie pobieramy żadnych zaliczek ani opłat wstępnych. Rozliczeniem jest prowizja od uzyskanego odszkodowania, otrzymywana dopiero kiedy firma wywalczy należne klientowi odszkodowanie. Umowa jest prosta, przejrzysta i nie zawiera kar umownych oraz zapisów mogących wprowadzić klienta w błąd. O skuteczności firmy świadczą liczne rekomendacje oraz opinie osób, którym pomogliśmy w trudnych chwilach po wypadkach. Z wszystkimi możecie się Państwo zapoznać TUTAJ.

Siedziba główna znajduje się w Gdańsku, jednak aby ułatwić Klientom możliwość współpracy, posiadamy sieć Przedstawicielstw, które działają w całym kraju. Misją firmy Kompensja jest pomoc osobom poszkodowanym w uzyskaniu maksymalnych kwot odszkodowań. Spełniamy wszelkie wymogi Kodeksu etycznego w zakresie uczciwości i wiarygodności, jak również jesteśmy solidnym płatnikiem, który zawsze na czas wywiązuje się ze swoich zobowiązań. W związku z powyższym zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem Rzetelnej Firmy, co dodatkowo daje poczucie bezpieczeństwa wszystkim naszym klientom.

Co NAS wyróżnia i jakie korzyści gwarantujemy naszym Klientom?

  • sprawy Naszych klientów obsługujemy zarówno w postępowaniu likwidacyjnym jak i w postępowaniu sądowym przeciwko ubezpieczycielowi, rzetelnie i profesjonalnie poprzez dokumentowanie wszelkich negatywnych następstw wypadku,
  • współpracujemy z najlepszymi prawnikami i specjalistami z zakresu dochodzenia roszczeń powypadkowych,
  • umowa o współpracy na jasnych i przejrzystych zasadach, nie pobieramy honorarium za refundację kosztów leczenia oraz kosztów pogrzebu (w przypadku wypadków śmiertelnych),
  • gwarantujemy bezpłatne doradztwo prawne na etapie analizy sprawy i oceny zasadności uzyskania odszkodowania przez Klienta,
  • zawsze działamy w myśl zasady: najpierw Twoje odszkodowanie, później nasze wynagrodzenie.

Drogi Kliencie, pamiętaj, że w każdym wypadku, w którym zostałeś poszkodowany możesz uzyskać należne odszkodowanie. Ważne aby Twoją sprawą od początku do końca zajęli się profesjonaliści. Wówczas masz pewność nie tylko do profesjonalnej oceny w zakresie zasadności uzyskania świadczeń powypadkowych, ale przede wszystkim obsługi prawnej, która da Ci gwarancję uzyskania możliwie wszystkich roszczeń odszkodowawczych w najwyższych kwotach. Jeśli masz pytania dzwoń, a uzyskasz odpowiedź na wszystkie nurtujące cię problemy. To nic nie kosztuje, możesz tylko zyskać.