Skip to content

Wypadki komunikacyjne niestety zdarzają się w Polsce codziennie. Są to zdarzenia, w których uszkodzeniu ulega tylko pojazd, takie gdzie są osoby poszkodowane, ale również tragiczne w których poszkodowani doznają ciężkich uszczerbków na zdrowiu lub tracą życie. Co do zasady, jeśli poszkodowany nie był sprawcą, z ubezpieczenia OC sprawcy powinno zostać wypłacone odszkodowanie za uszkodzony pojazd, świadczenia za poniesioną szkodę osobową lub odszkodowanie za śmierć.

Niestety często po wypadkach komunikacyjnych zdajemy sobie sprawę, iż tak naprawdę nie mamy pojęcia co dalej. Zadajemy sobie pytanie czy w ogóle jest szansa na uzyskanie jakiejkolwiek rekompensaty. Zostawiamy więc sprawę na późniejszy czas, a z jego biegiem staramy się uzyskać wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą nam na otrzymanie wysokich i adekwatnych kwot odszkodowań. Rzeczywistość jednak często rozczarowuje. Zmagania z przepisami prawa, ubezpieczycielem, który zaniża wartość naszego odszkodowania, czy brakiem czasu na zajmowanie się dochodzeniem należnych roszczeń sprawiają, że efektu nie ma choć tak bardzo na to liczyliśmy. Pamiętajmy, że należne świadczenia odszkodowawcze pomagają poszkodowanym naprawić poniesioną szkodę do stanu sprzed wypadku oraz zrekompensować utratę zdrowia czy planów związanych z pracą, hobby, codziennym życiem.

Co jednak powinniśmy robić w takich sytuacjach? Odpowiedzią jest: forum odszkodowania powypadkowe. Z reguły to baza wiedzy, która powstaje w oparciu o doświadczenia innych poszkodowanych, czy specjalistów z branży, którzy dzielą się swoją wiedzą, chęcią pomocy i doradzają oraz wydają opinię na temat firm odszkodowawczych. Dlaczego warto wybrać specjalistę ds. odszkodowań w przypadku gdy zostaniemy poszkodowani w wypadku? Przede wszystkim dla poczucia bezpieczeństwa, własnego spokoju oraz gwarancji uzyskania adekwatnych kwot odszkodowań. Jeśli nie mieliśmy wcześniej do czynienia z żadną kancelarią odszkodowawczą warto zaczerpnąć informacji na forum o odszkodowaniach powypadkowych i poczytać opnie, dyskusje, czy nawet zadać kilka pytań na nurtujące nas pytania. Dzięki temu możemy uzyskać obiektywne opinie o tym co nam się należy, jak postępować w przypadku odmowy wypłaty odszkodowania, czy dowiedzieć się co Klienci myślą o współpracy z konkretnymi firmami odszkodowawczymi.

Na trójmiejskim rynku odszkodowań można znaleźć wyjątkowo dużo firm, które pomagają w zakresie likwidacji szkód powypadkowych. Wiadomo, że każdy z nas chciałby skorzystać z usług tej, która wykaże się pełnym profesjonalizmem i w efekcie uzyska satysfakcjonujące kwoty roszczeń odszkodowawczych. Jak jednak to sprawdzić, jeśli nigdy wcześniej nie było się w podobnej sytuacji, a czynników na osiągnięcie sukcesu jest tak wiele? Opinie klientów wydają się tu bardzo pomocne. Kancelaria Kompensja może pochwalić się wieloma. Zarówno tymi, które przesyłają do Nas Klienci, umieszczane na stronie https://www.kompensja.pl/opinie/ jak i na internetowych forach, np. w lokalnym serwisie trójmiasto.pl

Rzetelna Kancelaria

„Bardzo rzetelna kancelaria. Profesjonalne podejście do klienta oraz empatyczne nastawienie do drugiego człowieka stawia firmę na najwyższym podium. Sprawa została poprowadzona szybko z zadowalającym wynikiem finansowym. Polecam serdecznie wszystkim, nawet niedowiarkom takim jak ja.”

Profesjonalna firma

„Chciałabym bardzo podziękować całemu zespołowi firmy KOMPENSJA za wspaniała prace i profesjonale podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona z efektów prowadzonej sprawy. Na pewno będę polecać państwa firmę moim najbliższym jak również na portalach . Jeszcze raz dziękuje i powodzenia w dalszym rozwijaniu firmy. Polecam i jeszcze raz polecam!!!”

Szczerze polecam

„W pełni profesjonalna pomoc w dochodzeniu odszkodowania. Wszystko przejrzyście i uczciwie. Świetny kontakt i bieżące informowanie. Panie bardzo zaangażowane, przygotowane i kompetentne. Dzięki KOMPENSJI otrzymałem odszkodowanie prawie 3x większe niż proponował ubezpieczyciel, sam nie dałbym rady. Dziękuję za pomoc i polecam.”