Skip to content

Kancelaria Kompensja specjalizuje się w dochodzeniu wszelkiego rodzaju roszczeń dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, przy pracy, czy w skutek błędów medycznych. Na trójmiejskim rynku działa od wielu lat, a jej sukcesy potwierdzają jedne z najwyższych kwot odszkodowań oraz wszelkie pozytywne opinie Klientów.

Odszkodowania Sopot

Niewiele osób orientuje się, iż w Sopocie siedzibę ma jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Kompensja dzięki bliskiej lokalizacji z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, ma szansę na bezpośredni kontakt z przedstawicielami firmy, czy rozwiązywanie sporów sądowych w trójmiejskich sądach właściwych dla siedziby ubezpieczyciela. Dzięki takiej lokalizacji proces odszkodowawczy przebiega szybciej, a nasi Klienci mają większy komfort i spokój w tak trudnych dla nich chwilach.

Dlaczego Kompensja, to kancelaria godna zaufania?

Nasza firma to przede wszystkim zaufane i rzetelne przedsiębiorstwo. Dzięki uczestnictwie w programie RZETELNA FIRMA dajemy gwarancję, iż rzetelność oraz uczciwość w biznesie jest dla nas najważniejsza. Dzięki temu tworzymy swój pozytywny wizerunek, wiarygodność i wypłacalność. Certyfikat Rzetelności, który otrzymaliśmy potwierdza ponadto brak niespłaconych zobowiązań zarówno u naszych Klientów jak i kontrahentów. Dzięki ciężkiej pracy, doświadczeniu oraz kadrze specjalistów jesteśmy w stanie uzyskać kwoty odszkodowań, które wyróżniają nas spośród konkurencji. Klientom dają pełną rekompensatę za poniesiony uszczerbek na zdrowiu natomiast firmie powód do dumy i pełnej satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dochodzenie odszkodowania Sopot, Gdańsk czy Gdynia? Jak wybrać najlepszą firmę?

Co do zasady, lokalizacja firmy odszkodowawczej nie ma kluczowego znaczenia. Z perspektywy Klienta, jeżeli kancelaria nie ma siedziby czy placówki w jego miejscu zamieszkania, firma powinna dać mu możliwość spotkania się ze swoim przedstawicielem w nawet najbardziej oddalonym miejscu od głównej siedziby. Elastyczność w tym zakresie pozwala nie tylko wyprzedzić konkurencję ale również daje Klientowi poczucie bezpieczeństwa oraz indywidualne podejście do jego sprawy.

Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest forma i rodzaj współpracy. W kancelarii Kompensja podpisanie umowy zawsze poprzedzone jest bezpłatną analizą prawną sprawy, która wskazuje na zasadność, możliwość uzyskania oraz szacowaną wysokość kwot odszkodowań. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Klient jest świadomy zarówno szans jak i zagrożeń procesu odszkodowawczego. Ponadto umowa o współpracy zawsze podpisywana jest w oparciu o wynagrodzenie succes free, czyli model rozliczeń, w którym dopiero po uzyskaniu odszkodowania kancelaria otrzymuje wynagrodzenie za swoją pracę.

Co zapewniamy osobom poszkodowanym w wypadkach?

  • pomoc w ustaleniu odpowiedzialności i zgromadzeniu dowodów niezbędnych do prowadzenia sprawy odszkodowawczej,
  • bezpłatne doradztwo w zakresie analizy sprawy, czy uzupełnienia dokumentacji o dalsze, konieczne badania i wizyty u lekarzy specjalistów,
  • weryfikację orzeczeń lekarskich wydawanych na zleceni firm ubezpieczeniowych,
  • zadośćuczynienie jako rekompensatę za poniesiony ból oraz cierpienie psychiczne i fizyczne,
  • zwrot kosztów leczenia szpitalnego i poza szpitalnego, zwrot kosztów zakupu leków, czy sprzętu rehabilitacyjnego,
  • wyrównanie utraconego dochodu,
  • w przypadku niezdolności do pracy renta wyrównująca utratę dochodów, czy renta na zwiększone potrzeby.

Odszkodowania Sopot – jak zacząć?

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną w wypadku, zgłoś się do Nas i zapytaj o bezpłatną poradę prawną. Dzięki dedykowanym formularzom, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, możesz wysłać wiadomość z zapytaniem o swoją sprawę czy kontakt telefoniczny. Jeżeli wolisz jednak rozmowę telefoniczną, odszukaj w zakładce KONTAKT numer dedykowany dla swojego miejsca zamieszkania i porozmawiaj z naszym specjalistą. Możesz również umówić się na spotkanie w siedzibie naszej firmy lub jednym z naszych przedstawicieli.