Skip to content

Tragiczne zdarzenia komunikacyjne nie rzadko trafiają się tym osobom na którym nam w życiu zależy najbardziej. Czy jesteśmy w stanie zabezpieczyć się w jakikolwiek sposób, aby po utracie bliskiej osoby poradzić sobie w codziennym życiu oraz w okolicznościach pogorszonej sytuacji życiowej?

Jeżeli tragiczne zdarzenie wydarzyło się w skutek wypadku komunikacyjnego, wówczas wypłata ubezpieczenia po śmierci ojca staje się podstawą dla rekompensaty pogorszonej sytuacji życiowej. W przypadku wypadków drogowych, jeżeli poszkodowany nie jest sprawcą zdarzenia, to jego najbliższa rodzina, a w analizowanym przypadku – dzieci, mogą rościć o przyznanie stosownego odszkodowania. Warto zaznaczyć, że rekompensata odszkodowawcza jest świadczeniem indywidualnym i przysługuje w postaci zadośćuczynienia, stosownego odszkodowania, czy renty.

Zgodnie z przepisami prawa dziecko po stracie rodzica w wypadku komunikacyjnym ma prawo domagać się stosownej rekompensaty. Oczywiście tak jak wspomniano powyżej roszczenie to jest indywidualne, a jego wysokość każdorazowo powinna być oceniana w zależności od pogorszonej sytuacji pośrednio poszkodowanego. Jeżeli dziecko w skutek utraty rodzica w wypadku komunikacyjnym traci jego wsparcie, osobę, która wychowuje, czy pomaga w codziennych obowiązkach – stosownym jest aby zadośćuczynienie było w kwocie odpowiedniej do poniesionej straty. Jeśli dodatkowo dziecko traci możliwość finansowego wsparcia, wówczas wypłata ubezpieczenia po śmierci ojca powinna zawierać również comiesięczną rentę.

Jak zatem uzyskać najwyższe odszkodowanie?

wypłata ubezpieczenia po śmierci ojca telefon

Zadzwoń pod numer +48 797 670 906 i porozmawiaj z naszym Specjalistą. Opisz swoją sprawę i dowiedz się co zrobić aby podjąć dalsze kroki.

wypłata ubezpieczenia po śmierci ojca mail

Wyślij wiadomość na adres biuro@kompensja.pl, w treści opisz zdarzenie, w którym uczestniczyłeś. Napisz wszystkie istotne szczegóły, które dotyczą sprawy – czy w toku postępowania winny wypadkowi został skazany, czy w ramach ubezpieczenia składałeś już jakieś roszczenia do ubezpieczyciela, jeśli to możliwe załącz dokumenty, które dotyczą sprawy.

wypłata ubezpieczenia po śmierci ojca formularz

Jeśli nie posiadasz poczty elektronicznej, wejdź na stronę główną kompensja.pl i wypełnij formularz online. Będziesz mógł opisać swój przypadek dokładnie w ten sam sposób jak w przypadku wysłania wiadomości email.

wypłata ubezpieczenia po śmierci ojca contact us

Po analizie sprawy przez naszych Specjalistów skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia formy współpracy. Jednocześnie dowiesz się jak wyglądać będzie cały proces wypłaty ubezpieczenia po śmierci ojca oraz w jakich kwotach szacujemy wysokość odszkodowania.

We współpracy z kancelarią odszkodowawczą Kompensja Klienci mają szansę na uzyskanie odszkodowania, które w pełni zrekompensuje poniesioną przez nich stratę. Dzięki kompleksowej pomocy Klient nie tylko nie musi sam zgłaszać roszczeń do ubezpieczyciela, ale również dostaje pomoc w której Pełnomocnik analizuje jego sytuację, ocenia wielkość odszkodowania które mu się należy oraz przygotowuje wszelką, niezbędną dokumentację do prowadzenia postępowania.

Jeżeli jesteś osobą, która straciła w wypadku bliską osobę skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą NOWĄ ofertę współpracy.