Skip to content

Odszkodowanie i zadośćuczynienie

Uczestnictwo w wypadku komunikacyjnym lub wypadku w pracy jest dla poszkodowanej osoby traumatycznym przeżyciem. Gdy szok mija warto zatroszczyć się o uzyskanie odszkodowania od sprawcy zdarzenia lub świadczenia z polisy NW. W przypadku odpowiedzialności osoby trzeciej za szkodę zadośćuczynienie może być wypłacone z polisy OC sprawcy o ile taka była wykupiona. Jeśli sprawca miał ustawowy obowiązek taką polisę posiadać, a nie zawarł stosownej umowy zadośćuczynienie i odszkodowanie jest wypłacane przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Profesjonalna pomoc prawna

Niezmiennie warto zadbać o profesjonalne poprowadzenie sprawy o zwrot zadośćuczynienia i odszkodowania od zakładu ubezpieczeń. Wyspecjalizowana kancelaria odszkodowawcza jak nasza jest w stanie pomóc nie tylko w sprawie uzyskania odszkodowania lecz również zapewnić doradztwo w sprawie karnej co niejednokrotnie pozwala na uniknięcie uznania przyczynienia Poszkodowanego do powstania szkody lub uznania za wyłącznego sprawcę.

Odszkodowania kancelaria uzyskuje w sposób jak najbardziej efektywny i szybki. Wieloletnie doświadczenie zespołu prawników w prowadzeniu spraw z zakresu dochodzenia odszkodowań pozwala najczęściej na zakończenie sprawy ugodą pozasądową. W przypadku gdy stanowisko ubezpieczalni jest niezadowalające, kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego

Na rynku lokalnym Trójmiasta działa wiele kancelarii zajmujących się pomocy poszkodowanym  wypadkach. Jedynie powierzenie sprawy prowadzenia postępowania odszkodowawczego profesjonalnemu podmiotowi takiemu jak Kancelaria Kompensja zapewnia najwyższą efektywność i jakość obsługi.

Dział prawny Kompensja sp. z o.o. specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych oraz zadośćuczynienia dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<