Skip to content

Potrzebna pomoc

Osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych często nie umieją się odnaleźć w rzeczywistości tuż po zdarzeniu. Ważne w takich momentach jest wsparcie kompetentnych osób, aby decyzja podejmowana pod wpływem emocji była jak najbardziej świadoma.

Poszkodowani lub osoby im bliskie, w związku z wypadkiem, a jeszcze przed wypłatą odszkodowania. znajdują się często w kłopotach finansowych – koszty leczenia, rehabilitacji, czy też naprawa pojazdu, który co dzień używany jest do pracy dają się we znaki

Kancelaria Kompensja na ratunek

W takich właśnie sytuacjach na pomoc przychodzi Kancelaria Kompensja. Udzielamy bezpłatnych porad prawnych poszkodowanym w wypadkach. Przez formularz na naszej stronie internetowej, a także drogą mailową, telefonicznie lub osobiście można bezpłatnie zgłosić swoją sprawę do analizy, która jest całkowicie darmowa i zawsze dokonywana przez profesjonalistów.

W ramach tych bezpłatnych porad prawnych – analizujemy sprawę, określamy potencjalną kwotę, którą w danym przypadku może wypłacić ubezpieczyciel oraz proponujemy poszkodowanym dalsze kroki, które możemy podjąć w danej sprawie. Zgłoszenie sprawy jest całkowicie niezobowiązujące.

Odszkodowania dostępne dla każdego

W związku z tym, że honorarium prowizyjne pobieramy dopiero w przypadku uzyskania odszkodowania – nasza pomoc dostępna jest dla wszystkich poszkodowanych w wypadkach. Działając na terenie całej Polski, dojeżdżamy do naszych klientów nawet z najmniejszych miejscowości czyniąc walkę o godne odszkodowanie możliwą dla każdego.

Walczymy nie tylko o same odszkodowanie czy zadośćuczynienie, ale m. in. o zwrot kosztów leczenie oraz rehabilitacji, kosztów zakupów leków, konsultacji u specjalistów czy o wydatki związane z pobytem w szpitalu.

Dobre opinie naszą nagrodą

Udzielając bezpłatnych porad prawnych, walcząc o jak najwyższe odszkodowanie i wspierając poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych otrzymaliśmy już bardzo wiele pozytywnych opinii, z którymi można zapoznać się m. in. na stronie: https://www.opineo.pl/opinie/kompensja-pl oraz w zakładce https://www.kompensja.pl/opinie/.

Nasza Kancelaria udziela bezpłatnych porad prawnych osobom poszkodowanym w wypadkach i dochodzeniem dla nich roszczeń z wypadków komunikacyjnych. Uzyskujemy najwyższe zadośćuczynienia, odszkodowania i inne świadczenia z każdej z polis. Ze względu na wieloletnie doświadczenie prawników działających w naszej kancelarii jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskanie możliwie wysokiego odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej analizy Państwa przypadku.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<