Skip to content

Za jakie szkody można otrzymać odszkodowanie z OC sprawcy?

Odszkodowanie z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego można otrzymać zarówno za szkody osobowe (mowa tutaj np. o odszkodowaniu za złamaną rękę, czy nogę, a także między innymi za uszkodzenia kręgosłupa) oraz za szkody rzeczowe (uszkodzenia mienia, takie jak np. zniszczenie samochodu w wyniku wypadku komunikacyjnego).

Kancelaria Kompensja zajmuje się pomocą dla osób, który poniosły szkodę osobową, jak i szkodę rzeczową. Za każdym razem walczymy o możliwie najwyższą kwotę odszkodowania z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego?

Sukcesy Kancelarii Kompensja

Odnośnie sukcesów Kancelarii Kompensja można przeczytać w zakładce >>NASZE SUKCESY<<, gdzie opisane są przykładowe prowadzone przez nas sprawy, w których uzyskaliśmy kwoty odszkodowań czy zadośćuczynień, wielokrotnie wyższe niż początkowo proponowało dane Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Za każdym razem, kiedy jest to możliwe oraz zasadne z punktu widzenia klienta (dotyczy to także sprawa o odszkodowanie za złamaną rękę) dążymy do ugodowego załatwienia sporu dotyczącego wypłaty odszkodowania z OC sprawcy.

W związku z tym, że jesteśmy pewni naszej skuteczności, a nasi specjaliści są niezwykle doświadczeni – nie pobieramy jakichkolwiek zaliczek, czy opłat wstępnych. Udzielamy naszym klientom bezpłatnych porad prawnych, dokonując przed podjęciem sprawy jej wstępnej bezpłatnej analizy (dotyczy to również między innymi spraw o odszkodowanie za złamaną rękę).

W związku z odniesionymi przez nas sukcesami – otrzymaliśmy od naszych klientów wiele pozytywnych opinii, z którymi można zapoznać się między innymi w zakładce >>OPINIE<<.

Odszkodowanie za złamaną rękę – kiedy otrzymam pieniądze?

Pierwsza wypłata tzw. kwoty bezspornej powinna nastąpić już w ciągu 30 dni od dnia zgłoszenia szkody. Wydłużenie tego terminu przewidziane jest w określonych okolicznościach. Sporządzenie jak najbardziej profesjonalnego wniosku o odszkodowanie (np. o odszkodowanie za złamaną rękę) zwiększa szansę na szybsze przeprowadzenie postępowania odszkodowawczego, takiego jak na przykład sprawa o odszkodowanie za złamaną rękę.

Nasza Kancelaria zajmuje się uzyskiwaniem zadośćuczynień, odszkodowań i innych świadczeń z każdej z polis. Ze względu na wieloletnie doświadczenie prawników działających w naszej kancelarii jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskanie możliwie wysokiego odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej analizy Państwa przypadku.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<