Skip to content

Pomoc w odszkodowaniach

Poszkodowani na skutek wypadku komunikacyjnego często borykają się z problemami w skutecznym dochodzeniu należnego im odszkodowania. Dział prawny kancelarii rzetelnie i kompleksowo ocenia sprawę. Kontakty z ubezpieczycielem, gromadzenie należnej dokumentacji, szacowanie wysokości roszczenia –  to wszystko wymaga zaangażowania, wiedzy oraz poświęcenia czasu. Kancelaria specjalizująca się w skutecznym dochodzeniu roszczeń kompleksowo zajmuje się prowadzeniem sprawy od momentu skierowania sprawy, poprzez weryfikację, aż do skutecznego wyegzekwowania należnych kwot od towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy.

Wsparcie Kancelarii Kompensja

Osoby, które na skutek wypadku komunikacyjnego straciły osoby najbliższe na każdym etapie postępowania otrzymują ze strony kancelarii należną pomoc. Nadzór i reprezentowanie osób Poszkodowanych w postępowaniu karnym przeciwko sprawcy zdarzenia, daje poczucie pewności sprawiedliwego i korzystnego zakończenia postępowania.

Trudno mówić o rekompensacie pieniężnej za śmierć osoby najbliższej. Rodzina może dochodzić roszczeń, które choć w nieznacznym stopniu pomogą złagodzić dolegliwości majątkowe związane ze śmiercią członków rodziny:

Działania Kancelarii mają na celu skutecznie eliminować obniżanie wysokości wypłacanych odszkodowań oraz zadośćuczynień. Terminowość, prawidłowość procesu likwidacji szkody wpływa w znacznym stopniu na wysokość wypłaty roszczenia. Nasza Kancelaria w imieniu klienta prowadzi skuteczne negocjacje mające na celu pozyskanie najwyższej kwoty należnego odszkodowania w postępowaniu przedsądowym oraz w procesie sądowym przeciwko towarzystwom ubezpieczeń.

Nasza Kancelaria udziela bezpłatnych porad prawnych osobom poszkodowanym w wypadkach i dochodzeniem dla nich roszczeń ze zdarzeń drogowych. Ze względu na wieloletnie doświadczenie prawników działających w naszej kancelarii jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskanie możliwie wysokiego odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią odszkodowawczą w celu bezpłatnej analizy Państwa przypadku.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<