Skip to content

Firmy odszkodowawcze – dlaczego warto zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej?

Osoba poszkodowana bardzo często nie wie, o jakie roszczenia może wystąpić do zakładu ubezpieczeń.

Doświadczona firma odszkodowawcza zapewni wsparcie osobie poszkodowanej, zweryfikuje dokumentację, merytorycznie opracuje wniosek roszczeniowy. Prawidłowe zgromadzenie dokumentacji, zapewni szybsze zgłoszenie szkody oraz skuteczne uzyskanie należnego świadczenia.

Zakłady ubezpieczeń proponują wypłatę roszczenia zwykle bardzo zaniżoną, czym zniechęcają osoby poszkodowane do walki o wyższe odszkodowanie. W takiej sytuacji dobrze jest skorzystać z profesjonalnej pomocy, doświadczonego w negocjacjach działu prawnego kancelarii odszkodowawczej.

W postępowaniu o odszkodowanie, zadośćuczynienie musi być udowodniona szkoda niemajątkowa i majątkowa, a zwłaszcza uszczerbek na zdrowiu, jakiego doznał poszkodowany. Udowodnienie szkody, a w tym też oszacowanie uszczerbku na zdrowiu poniesionego w związku z wypadkiem, opiera się na dokumentacji medycznej, dokumentacji leczenia szpitalnego, specjalistycznego, rehabilitacji. Zakład ubezpieczeń na podstawie przesłanych dokumentów oszacuje wysokość należnego świadczenia.

Poszkodowany zgłaszając szkodę powstała w następstwie wypadku do zakładu ubezpieczenia sprawcy w trakcie leczenia uzyskuje środki finansowe, które zapewniają zwrot poniesionych kosztów leczenia oraz pozwolą na skorzystanie z niezbędnych zabiegów w prywatnych placówkach medycznych.

W sprawie o odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę z tytułu śmierci osoby bliskiej należy udowodnić pogorszenie sytuacji życiowej bliskich zmarłej osoby zmarłej.

Kancelaria Kompensja może pochwalić się wieloma sukcesami w zakresie wielokrotnego zwiększenia kwoty zadośćuczynienia uzyskanej przez samego klienta lub innego pełnomocnika.

Nasza Kancelaria zajmuje się uzyskiwaniem zadośćuczynień, odszkodowań i innych świadczeń z każdej z polis. Ze względu na wieloletnie doświadczenie prawników działających w naszej kancelarii jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskanie możliwie wysokiego odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej analizy Państwa przypadku.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<