Skip to content

Dokonując wyboru kancelarii odszkodowawczej, poszkodowany powinien wziąć pod uwagę różne aspekty ale kluczowym czynnikiem wpływającym na podjęcie decyzji powinno być doświadczenie pełnomocnika, jego zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta.

Darmowa porada

Każda osoba poszkodowana w wyniku wypadku komunikacyjnego, w pracy, błędu medycznego, może skorzystać z darmowych porad udzielanych przez wykwalifikowanych specjalistów w naszej kancelarii. Do dyspozycji osób poszkodowanych została uruchomiona infolinia, czat a także możliwość pozostawienia kontaktu w celu uzyskania niezbędnych informacji. Kiedy w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku przy pracy, błędu medycznego poszkodowany stara się o odszkodowanie, zakłady ubezpieczeń bardzo często przy zgłoszeniu roszczenia wymagają oszacowania roszczeń. Osoba poszkodowana zazwyczaj nie potrafi racjonalnie oszacować należnej kwoty odszkodowania a także przewidzieć następstw wypadku.

Skuteczna likwidacja szkody

Odszkodowania firmy uzyskują w różnym czasie i z różną skutecznością. Nasza kancelaria analizując dostarczone dokumenty, a także oferując pomoc w ich pozyskaniu, przeprowadzając wywiad z osobą poszkodowaną, realnie wyceni wysokość odszkodowania. Specjaliści w naszej kancelarii posiadają wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa, medycyny oraz prawa pracy. Dzięki doświadczeniu pozyskanemu w pracy w likwidacji szkód osobowych, skutecznie egzekwują wysokie odszkodowania od zakładów ubezpieczeń. Wprowadzone procedury pozwalają na przygotowanie dokumentacji potrzebnej do rozpoczęcia sprawy i zgłoszenia roszczenia.

Najwyższe odszkodowanie

Weryfikacja dostarczonej dokumentacji przez profesjonalnych specjalistów zapewni osobie poszkodowanej możliwość uzyskania najwyższej kwoty odszkodowania. Zakłady ubezpieczeń często odmawiają wypłaty odszkodowania. Zlecenie uzyskania odszkodowania profesjonalnej kancelarii odszkodowawczej bezpośrednio po zdarzeniu daje pewność osobie poszkodowanej, że otrzyma wszystkie należne świadczenia od zakładu ubezpieczeń w najwyższym możliwym wymiarze. Dzięki posiadaniu wykwalifikowanej kadry oraz systemów operacyjnych na najwyższym poziomie każda współpraca z kancelarią Kompensja przebiega na indywidualnych warunkach i ustaleniach. Dzięki czemu jako jedyna tego typu firma w Polsce możemy pochwalić się wzorowymi opiniami wśród klientów.

http://www.opineo.pl/opinie/kompensja-pl

http://www.trojmiasto.pl/Kompensja-o56709.html

Mając na uwadze uzyskanie jak najwyższego odszkodowania poprzez proces likwidacji szkody zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej kancelarii.

>>>SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI<<<